Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Emisyon-imisyon ölçümlerinde kullanılan standartlar ve ölçüm yöntemleri eğitimi

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında GKSN tarafından paylaşıldı.

 1. GKSN

  GKSN CMNet Üyesi

  Bakanlığımız tarafından hazırlanan 25 Aralık 2013 tarih ve 28862 sayılı Resmi Gazete’ de yayınlanarak yürürlüğe giren ‘Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarları Yeterlilik Yönetmeliği’ kapsamında, Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlilik Belgesi verilen Çevre Laboratuvarlarına emisyon ve imisyon konularında, yönetmelik kapsamında Genel Müdürlüğümüz Öncülüğünde, Bakanlık uzmanları ve vakfımız ile birlikte 13-17 Aralık 2016 tarihinde Antalya’da ‘Emisyon-İmisyon Ölçümlerinde Kullanılan Standartlar ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimi’ düzenlenmesi planlanmaktadır.

  Söz konusu Eğitim, emisyon- imisyon laboratuvar sorumluları ile emisyon-imisyon Ölçüm personeline yönelik yapılacaktır. Eğitime, emisyon ve imisyon laboratuvar personelinin ‘Katılım Zorunluluğu’ bulunmaktadır.

  Eğitime katılım önceliği laboratuvarların başvuru sırasına göre yapılacaktır.

  Eğitime katılmak isteyenler öncelikle Bakanlığımız Döner Sermaye Müdürlüğü Halk Bankası T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Kurumsal 301 no.lu Hesabına 600 TL KDV Dahil (Dekonta isim ve hangi eğitim için ödeme yapıldığı belirtilecek) (sadece elden yatırılabilir) yatırarak, banka dekontunun internet sayfamızda kayıt esnasında belirtilen yere yüklemeleri gerekmektedir.

  Ayrıca katılımcılar eğitim ve konaklama bedeli olan 1.400 TL (KDV dahil)’yi Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi, T.C. Ziraat Bankası, Kamu Girişimci Şubesi, IBAN: TR71 0001 0025 3352 1264 1250 19 no’lu hesaba yatırdıktan sonra(havale,eft veya elden yatırılabilir) (Ücret yatırılırken lütfen katılımcı ismi ve hangi eğitim olduğunu belirtiniz aksi taktirde ücretlerinizi göremiyor, kayıtlarınızı onaylayamıyoruz.) 18 Kasım 2016 tarihine kadar www.tucev.org ‘dan kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Katılımcılarımızın tek kişilik odalarda her şey dâhil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, Antalya Hava Limanından otele transferleri organizasyon tarafından karşılanacaktır. Eğitim LİMAK ATLANTİS BELEK/ANTALYA (İleribaşi Mevkii Çamlık Sok. No:12 Belek ANTALYA) ’da düzenlenecektir.

  Katılımcı 13 Aralık 2016 tarihinde saat 14:00 itibariyle otele giriş yapabilir. Antalya Havaalanından otele toplu transfer saat 14:00’da yapılacaktır. Eğitim 14 Aralık 2016 saat 09:00’ da başlayacaktır. Katılımcılar 17 Aralık 2016 tarikinde saat 12:00’da odalarını boşaltmakla yükümlüdürler. 17 Aralık 2016 saat 14:00’da otelden havaalanına otelden transfer sağlanacaktır.

  Ücretler yatırıldıktan sonra basvuru
  .tucev.org adresinden kayıt yaptırmak gerekmektedir. Aksi taktirde ücret yatmış olsa dahi kayıtlar kabul edilmeyecektir.

  Katılımcılar faturalarını eğitim sırasında fatura bankosundan temin edebilirler.

  Katılımcıların eğitime katılmaması durumunda ücret iadesi yapılmayacaktır.

  KATILIMCILAR YETERLİLİK SERTİFİKASI İÇİN YANLARINDA 2 ADET FOTOĞRAF VE KİMLİK FOTOKOPİSİYLE GELMELİDİRLER SONRASINDA FOTOĞRAF GÖNDERİMİ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

  Eğitimlerin sonunda Bakanlık temsilcilerimiz tarafından yapılacak sınav sonucu, başarılı olanlara “Yeterlilik Belgesi” verilecektir. Bu sebeple katılımınız önem taşımaktadır.

  SON BAŞVURU TARİHİ 18 KASIM 2016
   
  huri ve ELİF KÖKTÜRK bunu beğendi.
 2. GKSN

  GKSN CMNet Üyesi

  huri ve FERHAT ELÇİ bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

pvc_yer_dosemesi_bordo.jpg
Arkadaşlar bir firmamızda bu atıktan var? Geri kazanımını yapan firma var mı?
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.