Düşüncelerini Paylaş

Görüşlerinizi katılımcılar ile birlikte değerlendirmeye ne dersin?

CMNet Gündemi

Gündemde olan değerlendirmeler ve son içerikleri kaçırma!..

Bize Ulaşın

Deneyimlerimizi sizlere aktarmak adına sorularınızı bekliyoruz.

Emisyon-imisyon ölçümlerinde kullanılan standartlar ve ölçüm yöntemleri eğitimi

D

deleted25658

Sayın İlgili;
2001 yılında Bakanlığımızın bünyesinde kurulan Türkiye Çevre Koruma Vakfı, Bakanlığın desteklenmesi ve güçlendirilmesi faaliyetleri yanında, ülkemiz çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine yönelik çalışmalara katkı ve destek sağlayan bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürmektedir.
Bakanlığımız tarafından hazırlanan, 25 Aralık 2013 tarih ve 28862 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarları Yeterlik Yönetmeliği” kapsamında, Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlik Belgesi verilen Çevre Laboratuvarlarına emisyon ve imisyon konularında, yönetmelik kapsamında Genel Müdürlüğünüz öncülüğünde, bakanlık uzmanları ve vakfımız ile birlikte 12-16 Kasım 2017 tarihinde ‘‘Emisyon-İmisyon Ölçümlerinde Kullanılan Standartlar ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır.
Söz konusu eğitim, emisyon-imisyon laboratuvar sorumluları ile emisyon-imisyon ölçüm personeline yönelik yapılacaktır. Eğitime, emisyon ve imisyon laboratuvar personelinin “Katılım Zorunluluğu” bulunmaktadır. Eğitim kontenjan ile sınırlı olup, kontenjan dolduğunda son başvuru tarihi beklenmeden kayıt kapatılacaktır.
Eğitime katılım önceliği laboratuvarların başvuru sırasına göre yapılacaktır. Eğitime katılmak isteyenler öncelikle bulundukları ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri Döner Sermayesinden referans numarası alarak, Bakanlığımız Döner Sermaye Müdürlüğü Halk Bankası Kurumsal 301
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Şimdi giriş yap veya üye ol.
hesabına 648 TL yatırmaları gerekmektedir. Banka dekontunu vakfımıza (tucev@tucev.org adresine veya 0 312 215 97 33
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Şimdi giriş yap veya üye ol.
fax numarasına) iletmeleri zaruridir. Dekont göndermeyen başvurular dikkate alınmayacaktır.
Ayrıca katılımcılar eğitim ve konaklama bedeli olan 1.770 TL (KDV dahil ) kayıt formunda belirtilen şekilde ödedikten sonra 20 Ekim 2017 tarihine kadar
Bağlantıyı görmek için üye girişi yapmalısınız. Şimdi giriş yap veya üye ol.
‘ dan kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Katılımcılarımızın tek kişilik odalarda her şey dâhil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, Antalya Hava Limanından otele transferleri organizasyon tarafından karşılanacaktır. Eğitim Sueno Hotels Beach Side/Antalya’da düzenlenecektir.
 
Yukarı