• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Emisyon-İmisyon Ölçümlerinde Kullanılan Standartlar ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimi

05-08 Ekim 2015 tarihleri arasında Bolu İlinde düzenlenmiş olan ‘‘Emisyon- İmisyon Ölçümlerinde Kullanılan Standartlar ve Ölçüm Yöntemleri’’ eğitiminin sınav sonuçları açıklanmıştır.

Sınav sonuçları ile ilgili bilgiler---->
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
mevcuttur.

tebrik ederim. başarılar..

@GKSN

şef sizinkileri göremedim

bizimkiler de çok şükür geçtiler. akredite olmadığımız için şahsi yollamak zorunda kaldık..

Ben de şahsi aldım biraz araştırdım yeni mezunum ya dedim hemen alayım bakalım iş bulursam çalışacam şahsi daha avantajlıymış öyle dediler

arkadaslar merhaba. bende bu sınavı gectim fakat belgeyi hala almadım. bunu kargoyla yolluyorlar diye biliyorum ama gelmedi. bilgisi olan varmı bu konuda??

@ertand
Bende şahsi olarak aldım adamlara ulaşana kadar iki günüm geçti en son söyledikleri baskılar yeni çıkıyor muş

Bakanlığımız tarafından hazırlanan 25 Aralık 2013 tarih ve 28862 sayılı Resmi Gazete’ de yayınlanarak yürürlüğe giren ‘Çevre Ölçüm ve Analiz Laboratuvarları Yeterlilik Yönetmeliği’ kapsamında, Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlilik Belgesi verilen Çevre Laboratuvarlarına emisyon ve imisyon konularında, yönetmelik kapsamında Genel Müdürlüğümüz Öncülüğünde, Bakanlık uzmanları ve vakfımız ile birlikte 13-17 Aralık 2016 tarihinde Antalya’da ‘Emisyon-İmisyon Ölçümlerinde Kullanılan Standartlar ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimi’ düzenlenmesi planlanmaktadır.

Söz konusu Eğitim, emisyon- imisyon laboratuvar sorumluları ile emisyon-imisyon Ölçüm personeline yönelik yapılacaktır. Eğitime, emisyon ve imisyon laboratuvar personelinin ‘Katılım Zorunluluğu’ bulunmaktadır.

Eğitime katılım önceliği laboratuvarların başvuru sırasına göre yapılacaktır.

Eğitime katılmak isteyenler öncelikle Bakanlığımız Döner Sermaye Müdürlüğü Halk Bankası T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü Kurumsal 301 no.lu Hesabına 600 TL KDV Dahil (Dekonta isim ve hangi eğitim için ödeme yapıldığı belirtilecek) (sadece elden yatırılabilir) yatırarak, banka dekontunun internet sayfamızda kayıt esnasında belirtilen yere yüklemeleri gerekmektedir.

Ayrıca katılımcılar eğitim ve konaklama bedeli olan 1.400 TL (KDV dahil)’yi Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi, T.C. Ziraat Bankası, Kamu Girişimci Şubesi, IBAN: TR71 0001 0025 3352 1264 1250 19 no’lu hesaba yatırdıktan sonra(havale,eft veya elden yatırılabilir) (Ücret yatırılırken lütfen katılımcı ismi ve hangi eğitim olduğunu belirtiniz aksi taktirde ücretlerinizi göremiyor, kayıtlarınızı onaylayamıyoruz.) 18 Kasım 2016 tarihine kadar
‘dan kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Katılımcılarımızın tek kişilik odalarda her şey dâhil konaklama, eğitim materyalleri, sarf malzemeleri, Antalya Hava Limanından otele transferleri organizasyon tarafından karşılanacaktır. Eğitim LİMAK ATLANTİS BELEK/ANTALYA (İleribaşi Mevkii Çamlık Sok. No:12 Belek ANTALYA) ’da düzenlenecektir.

Katılımcı 13 Aralık 2016 tarihinde saat 14:00 itibariyle otele giriş yapabilir. Antalya Havaalanından otele toplu transfer saat 14:00’da yapılacaktır. Eğitim 14 Aralık 2016 saat 09:00’ da başlayacaktır. Katılımcılar 17 Aralık 2016 tarikinde saat 12:00’da odalarını boşaltmakla yükümlüdürler. 17 Aralık 2016 saat 14:00’da otelden havaalanına otelden transfer sağlanacaktır.

Ücretler yatırıldıktan sonra
adresinden kayıt yaptırmak gerekmektedir. Aksi taktirde ücret yatmış olsa dahi kayıtlar kabul edilmeyecektir.

Katılımcılar faturalarını eğitim sırasında fatura bankosundan temin edebilirler.

Katılımcıların eğitime katılmaması durumunda ücret iadesi yapılmayacaktır.

KATILIMCILAR YETERLİLİK SERTİFİKASI İÇİN YANLARINDA 2 ADET FOTOĞRAF VE KİMLİK FOTOKOPİSİYLE GELMELİDİRLER SONRASINDA FOTOĞRAF GÖNDERİMİ KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Eğitimlerin sonunda Bakanlık temsilcilerimiz tarafından yapılacak sınav sonucu, başarılı olanlara “Yeterlilik Belgesi” verilecektir. Bu sebeple katılımınız önem taşımaktadır.

SON BAŞVURU TARİHİ 18 KASIM 2016

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan, 25 Aralık 2013 tarih ve 28862 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “
” kapsamında, Çevre Ölçüm ve Analizleri Yeterlik Belgesi verilen Çevre Laboratuvarlarına emisyon ve imisyon konularında, yönetmelik kapsamında Genel Müdürlüğünüz öncülüğünde, Bakanlık uzmanları ve TÜÇEV ile birlikte 18-22 Kasım 2018 tarihinde 4 gün sürecek olan ‘‘Emisyon-İmisyon Ölçümlerinde Kullanılan Standartlar ve Ölçüm Yöntemleri Eğitimi” düzenlenmesi planlanmaktadır.

Söz konusu eğitim, emisyon-imisyon laboratuvar sorumluları ile emisyon-imisyon ölçüm personeline yönelik yapılacaktır. Eğitime, emisyon ve imisyon laboratuvar personelinin “Katılım Zorunluluğu” bulunmaktadır. Eğitim kontenjan ile sınırlı olup, kontenjan dolduğunda son başvuru tarihi beklenmeden kayıt kapatılacaktır.

Eğitime belge süresi dolanlar ve daha önceki eğitime katılıp sınavda başarısız olan kişiler de katılabilirler.

Katılımcılar öncelikle Bulundukları ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri Döner Sermayesinden referans numarası alarak (213- Çevre Alanında Teorik ve Pratik Eğitimler/Günlük 170 TL(4gün)), Bakanlığımız Döner Sermaye Müdürlüğü Halk Bankası Kurumsal 301 no.lu hesabına toplam 680 TL(KDV dahil) olan KATKI PAYI bedelini yatırmaları gerekmektedir. Dekontunu da kayıt formunda ilgili yere yüklemeleri zaruridir.

Ayrıca katılımcılar eğitim ve konaklama bedeli olan 2700 TL (KDV dahil)’yi Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi, T.C. Ziraat Bankası, Kamu Girişimci Şubesi, IBAN: TR44 0001 0025 3352 1264 1250 20 no’lu hesaba yatırdıktan sonra (havale,eft veya elden yatırılabilir) (Ücret yatırılırken lütfen katılımcı ismi ve hangi eğitim olduğunu belirtiniz aksi taktirde ücretlerinizi göremiyor, kayıtlarınızı onaylayamıyoruz.) 16 Kasım 2018 tarihine kadar
‘dan kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

emisyonstandartlar.jpg

yazık gerçekten her yıl daha da ücret arttırımı yapıyor peki karşılığı nedir daha kaliteli bir eğitim mi hayır , eğitim verirken aktif materyaller mi kullanılıyor hayır ,konaklama bedelinin eğitimin 2-3 katı olması seviyeyi göteriyor sanırım ...

yazık yazık günlük 100-150 tl ye kalınacak yer varken adamlar 2700 tl istiyor soygun değil de nedir?