Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Emisyon ölçümü hakkında

Konu, 'ARŞİV' kısmında orhan yıldırım tarafından paylaşıldı.

1. orhan yıldırım

orhan yıldırım CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba, son emisyon ölçümü üzerinden iki sene geçmiş bir hazır beton üzerim tesisinin danışmanlığını yapmaktayız, emisyon ölçüm zamanı geldi iki sene geçtiği için tesiste silo bacaları bulunmakta, yetkili laboratuvar silo bacaları kapalı olduğu için onların tekrardan ölçümüne gerek yok (iki sene önce yapılmış) ancak açık alan ölçümü gerekir dedi, müdürlükten de ilgilenecek kimse bulamadım şimdi sorum bu durumda silo bacalarının ölçümüne gerek var mı yoksa sadece açık alan ölçümümü yaptırmak gerekiyor yardımcı olacak olacak arkadaşlara Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim :)

2. yıldırım mustafa

yıldırım mustafa CMNet Üyesi

günaydın arkadaşlar atık yönetim planı örneğine ihtiyacım var elinde örnek bulunan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

3. Hüseyin Hanlı

Hüseyin Hanlı CMNet Üyesi

Orhan Bey Merhaba,

Tesisinizden silo bacalarının açılıp bidaha kullanılmayacağına dair bir tahatütname alıp emisyon raporuna koydurursanız sıkıntı olmaz.

orhan yıldırım bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...