Emisyon raporu çıkmadan

Arkadaşlar tesis sadece Emisyon Konulu Çevre İznine tabi. Çevre izinlerine başvuru için 6 aylık süremizin dolmasına iki gün kaldı fakat emisyon raporumuz bir hafta sonra çıkacak bu durumda sisteme raporu yükleyemeyeceğim. Bu durumda ne yapabiliriz. Başvuru yapmazsam GFB miz yanacak.

Arkadaşlar tesis sadece Emisyon Konulu Çevre İznine tabi. Çevre izinlerine başvuru için 6 aylık süremizin dolmasına iki gün kaldı fakat emisyon raporumuz bir hafta sonra çıkacak bu durumda sisteme raporu yükleyemeyeceğim. Bu durumda ne yapabiliriz. Başvuru yapmazsam GFB miz yanacak.
Evet zamanında sisteme ölçüm raporu yüklenmezse almış olduğunuz GFB iptali olur.Bu ölçümü yapan firmadan da kaynaklanabilir veya sizden de kaynaklanmış olabilir.%99 büyük ihtimal sizin yetkili firmaya geç bildirmenizden kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünüyorum.Adınıza üzüldüm.

Mevzuatta o şekilde yazıyor. Ben sizden mevzuatta yazılanı değil uygulama nasıl olduğunu sordum. İl Müdürlüğü ile bu konuyu tecrübe eden yok mu ?

Mevzuatta o şekilde yazıyor. Ben sizden mevzuatta yazılanı değil uygulama nasıl olduğunu sordum. İl Müdürlüğü ile bu konuyu tecrübe eden yok mu ?
Daha bir hafta öncesine kadar danışmalık ofisimizde bu durum yaşanmıştı.Emisyon ölçüm raporunu istenilen zamanda ulaştırmamıza rağmen sisteme yüklenmemişti.Sisteme yüklenmediği için GFB iptal edilmişti.

seydnrl

CMNet Üyesi
Sisteme herhangi bir belge yükleyin .Çevre şehircilik il müdürlüğü size eksiklik olarak size geri dönüş yapacaktır. Bu arada da size eksikliği tamamlamak içinde 80 gün süre verecektir. Aynı olay başıma geldi.

Sisteme herhangi bir belge yükleyin .Çevre şehircilik il müdürlüğü size eksiklik olarak size geri dönüş yapacaktır. Bu arada da size eksikliği tamamlamak içinde 80 gün süre verecektir. Aynı olay başıma geldi.
Teşekkürler Seyd bey bize çok yardımcı oldunuz.

Şu anda bu içeriği okuyanlar (Üye: 1, Misafir: 0)