• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

En önemli buluş nedir?

Sizce insanlık tarihinin en önemli buluşu nedir?

• Kullanılan toplam oy
    185
@Yasemin Aslantürk
Bence en önemli buluş internet o zaman çünkü düzgün çalışmayınca sıkıntı oluyor yani :D tamam tamam gördüm pardon

Bence en önemli buluş internet o zaman çünkü düzgün çalışmayınca sıkıntı oluyor yani

ihih.jpg

ama elektrik değil "elektirik" :D

@CMNet Okuru

Şebnem Hanım espiri yapmış ve sen anlamamışsın dostum kendine gel..

@CMNet Okuru

Doğru söylüyorsun ben bunu nasıl tahmin edemedim, benim hatam :acpsnr:

Tamam sıkıntı yok. Hırsız yakalandı hesabımı tekrar ele geçiördshgbd... ya bi git gene mi geldin seasdkkk...

Neyse ben bi eğitime gidiyorum benim için şart zaten belli oluyor. Görüşürüz :d

İnanamıyorum, ruh bekçisini izleye izleye ben mi yanlış okur oldum, ikinci ruh hemen çıkıver , Ahmet Yüksel gayet mentıklıydı çünkü :D

Tabiki ''tuş'' veya ''buton''

Atom bombasını kumanda eden tek bir ''tuşa'' basın bütün dünya bastığınız tuşla beraber yok olsun :D