• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Sempozyum Entegre Çevre Bilgi sistemi Eğitim duyurusu

sdagtekin

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Vakıf
EÇBS için 2 saatlik bir eğitim planlaması yapılmış Bakanlıkça. Bilgilerinize,

"Entegre Çevre Bilgi Sistemi'ni kullanan "Kamu Kurum & Kuruluşları ile Firma Yetkililerine ve Vatandaşlara" yönelik bilgilendirme amacıyla 17.07.2018 tarihinde 10:00-12:30 saatleri arasında eğitim verilecektir.
Katılım sağlayacak kişilerin, isim - soyisim, elektronik posta ve iletişim bilgilerini en geç 13.07.2018 tarih ve 16:00 itibari ile yazilim.destek@csb.gov.tr adresine iletmeleri gerekmektedir."
Tarih: 17.07.2018 10:00-12:30
Yer: Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Ana Hizmet Binası - Zemin Kat Konferans Salonu

@F.N
Tabiki, öğrendiklerimizi buradan paylaşırım.

Bu arada buraları görüyorlarmış : )

"Mail yoğunluğu nedeniyle geri dönüş sağlamıyoruz. 14:05 saati itibari ile mail atan herkesi katılımcı olarak kayıt ettik. " dediler : )

Sayın ilgili merhaba,
Eğitim Salon kapasitesi dolması nedeniyle kontenjanı dolmuştur. Maalesef yeni kayıt alımı yapılamamaktadır.
Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

bu şekilde dönüş sağladılar. İş yoğunluğu sebebiyle Saat 15:05 de mail göndermiştim.

Kimse eğitimden ve eğitim sonrasından bahsetmemiş. Tahmin ettiğimiz gibi çok da bir faydasını göremedik eğitimin. Sistemle biraz ilgilenen arkadaşların zaten bildiği şeyleri anlattılar. Yaşadığımız sorunlar için tek tek çözüm olamayacakları için geleceksiniz bakacağız dediler.
Ancak bizim taleplerimiz oldu. Özellikle izin/lisans süreçlerinde yaşanan aksaklıklar nedeniyle süre ile ilgili sıkıntı yaşanmaması adına tekrar ek süre talep edildi.
Ayrıca il müdürlüklerinin daha fazla elini taşın altına koyması ve yaşanan sorunların çözümü noktasında daha yetkili kılınmaları hususu dile getirildi.
Eğitime katılamayan arkadaşlar üzülmesinler :)

@F.N
vermezler:)