• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Entegre Çevre Bilgi Sistemi Hakkında - Vol.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar merhaba,

Kısa zamanda örnek doküman hazırlamaya çalıştım. Ancak bu kadar oldu. Eksiklikler olabilir. Ama yine de yol göstereceğine inanıyorum. Herkese kolay gelsin.
İlk önce firma kaydı yapmanız aktarmayı onaylamanız gerekmektedir.
Akabinde tesis kaydı aktarmayı yapmanız gerekmektedir.
Anladığım kadarıyla :) il müdürlüğüne yine de onaya gitmesi gerekiyor. :)

Not: Opera tarayıcıyı kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama Destek Hattı İletişim Bilgileri de ektedir. Bakanlığın yardımcı videosunu da ekledim.

İyi çalışmalar...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• ecbs tesis kaydı.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 1,599
  • ecbs firma kaydı aktarma.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,203
  • UygulamaDestekHattı.pdf
    371 KB · Görüntüleme: 955
Moderatörün son düzenlenenleri:
hmm anladım sağolasın :) geçtiğimiz hafta danışmanlık aldığımız firma yetkilisiyle sözleşme yenilemedik bi an sorumlu listesinden beni sildi sandım ama sanırım genel bir sorun .

@farukayhanaydın Öncelikle konunun aslını öğrenin. Siz sanırım firmanın yetkilisisiniz. Yetkili değişiklik başvurusu ile firmanızı tekrar üzerinize alabilirsiniz. Ama sizi silmek gibi bir terbiyesizlik yaptılarsa, kendilerini bırakmışlardır. Danışman firmayı arayıp şikayetçi olacağınızı belirtin. Muhtemelen 3 dakika sonra sizi atamış olacaklardır eğer onlar sildiyse :)

Merhaba arkadaşlar,
Çevre İzin ve Lisans Uygulamasına girişte sıkıntı yaşayan var mı? Hata uyarısı alıyorum ben ?

Merhabalar,
bir tesisim için GFB yenilemesi için sistem üzerinden Uygunluk a başvurdum onaylandı. Fakat GFB yenilemek için herhangibir sekme, buton açılmamakta, acaba ilk aldıgım GFB nin süresi dolmadıgı için mi başvuramıyorum

İlginiz için teşekkür ederim. Diğer uygulamaları kullanabiliyorum fakat Çevre Görevlisindeki problemim hala devam ediyor. Ayrıca yetkili kişiler telefona bakmıyor. 10 gündür sürekli bir problem.

Yeterliliğe başvuru yapacağım belge ve dekontu yükledim mobil imza ve e-imza da aktif olmuyor sebebini bilen var mı arkadaşlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...