• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Entegre Çevre Bilgi Sistemi Hakkında - Vol.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar merhaba,

Kısa zamanda örnek doküman hazırlamaya çalıştım. Ancak bu kadar oldu. Eksiklikler olabilir. Ama yine de yol göstereceğine inanıyorum. Herkese kolay gelsin.
İlk önce firma kaydı yapmanız aktarmayı onaylamanız gerekmektedir.
Akabinde tesis kaydı aktarmayı yapmanız gerekmektedir.
Anladığım kadarıyla :) il müdürlüğüne yine de onaya gitmesi gerekiyor. :)

Not: Opera tarayıcıyı kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama Destek Hattı İletişim Bilgileri de ektedir. Bakanlığın yardımcı videosunu da ekledim.

İyi çalışmalar...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• ecbs tesis kaydı.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 1,599
  • ecbs firma kaydı aktarma.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,203
  • UygulamaDestekHattı.pdf
    371 KB · Görüntüleme: 955
Moderatörün son düzenlenenleri:
GFB başvurusu aşamasında ek kapsamı silik görünüyor ve dolayısıyla kapsam seçimi yapamıyorum. il müdürlüğü uygunluk aşamasında sorun yaşamadım. uygunluk yazımı aldım ama gfb de sorun yaşıyorum. yeterlilikte falan sorun yok. ek kapsamı görünüyor. nedeni ne olabilir. yardımcı olursanız sevinirim.

EKÖK sistemi ile ve Uygulaması ile ilgili bir yazı alan veyahut çalışma yapan var mıdır acaba ?
Bir de uygulama şu anda çalışmıyor sanırım daha önce kullanan var mıdır ?

@Fatih Koçak
bende bugün aldım firma sahibinin firma uygulamalarından acarsınız uygulama açık ama henüz birşey yapmadm

@Yasemin Kocabey
Yasemin Hanım, yönetmelik hala taslakta gözüküyor. Yani yasal mevzuata geçmeden neyin beyanını yaptıracaklar anlayamadım ama size gelen yazıyı bizlerle de paylaşabilir misiniz?

Bende uygulama açılınca baktım.
Bir anket şeklinde düzenlenmiş ancak çok detaylı olduğu için firmada üretim anlamında tüm konulara vakıf olan bir kişiyle doldurulması gerekiyor.
Ben direk firmaya ilettim. Çevresel kısımlarda destek olacak şekilde onlardan doldurmasını istedim .
Gelen mailde 25 ocağa kadar doldurulması gerektiği için açıkçası bekleme yapmak hata olur diye düşünüyorum

EÇBS'de Motatkds uygulamasına giriş yapamıyorum, oturum bilgileriniz alınamadı diyor. Bu hatayı alan var mı şuan?

Bende de durum aynı bekliyorum sistemde güncelleme olduğunu düşünüyorum bu aralar sık sık güncelleme oluyor

sistem açıldı arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...