• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Entegre Çevre Bilgi Sistemi Hk. - Vol.2

Arkadaşlar günaydın, EÇBS giriş yapabiliyorum ancak MoTAT'a girmeye çalıştığımda 'oturum bilgileriniz alınamadı' hatasını alıyorum. Benzer sorun yaşayan var mı acaba neden kaynaklanabilir anlayamadım.Ekran Alıntısı22.JPG

Merhaba,

Çalışmış olduğum firmamda İmza Sirküsünde ismi olan Firma Yetkilimizin E-Devletinden Firma Yetkilisi olarak atandım. Sıkıntısız işlemlerimi yapıyorum. Ancak Firma yetkilimiz Vefat etti ancak sistemden bir türlü firma yetkilisi düşmedi. Sistem üzerinden nasıl bir yol izleyeceğim. Sanırım Çevre İl Müdürlüğünden de işlem yapmam gerekiyor.

Sistemde ben yetkili göründüğüm için işlemleri yapıyorum ve çok önemsememiştim. Ancak sonuçta İmza sirkülerindeki kişiler değişti ve hatta onların üzerinden de bir sürü başvuru yaptık. Hiç bir sorun olmadı. Ama sistemde hala vefat eden yöneticimiz bulunuyor.

Bu sorunu nasıl çözebiliriz?

şimdiden teşekkür ederim