• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Entegre Çevre Bilgi Sistemi Hakkında - Vol.1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
Arkadaşlar merhaba,

Kısa zamanda örnek doküman hazırlamaya çalıştım. Ancak bu kadar oldu. Eksiklikler olabilir. Ama yine de yol göstereceğine inanıyorum. Herkese kolay gelsin.
İlk önce firma kaydı yapmanız aktarmayı onaylamanız gerekmektedir.
Akabinde tesis kaydı aktarmayı yapmanız gerekmektedir.
Anladığım kadarıyla :) il müdürlüğüne yine de onaya gitmesi gerekiyor. :)

Not: Opera tarayıcıyı kullanmanızı tavsiye ederim.

Uygulama Destek Hattı İletişim Bilgileri de ektedir. Bakanlığın yardımcı videosunu da ekledim.

İyi çalışmalar...

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• ecbs tesis kaydı.pdf
    2.1 MB · Görüntüleme: 1,600
  • ecbs firma kaydı aktarma.pdf
    1.6 MB · Görüntüleme: 1,204
  • UygulamaDestekHattı.pdf
    371 KB · Görüntüleme: 956
Moderatörün son düzenlenenleri:
merhabalar;

E-izin ve yeterlilik uygulamalarına dünden beri giremiyorum. sürekli hata veriyor. Aşağıdaki hata mesajı çıkıyor. Yetkililerin bir an önce çözümlemesi gerekiyor. izin/lisans kısmında yapacağımız işlemlerde süreç kısalıyor..
Not Found
HTTP Error 404. The requested resource is not found.

@ozlemgoral77
Özlem Hanım Merhaba,

Cuma gününden itibaren Ambalaj Bilgi sisteminden hata alıyorum giriş yapamıyorum. Sizin ekranınızda da böyle bir problem var mı

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    21.8 KB · Görüntüleme: 7
@Ömer Es
Ömer Bey, Bekra Bildirim Sistemi, Çevre İzin ve Lisans uygulaması ve Yeterlilik uygulamasından aynı hataları bende almaktayım. Konu ile ilgili olarak ekran görüntüsünü Bakanlığa mail ortamında ilettim.

Merhaba, Çevre Yönetim Birimi yenileme başvurusu yaptım, eksiklik bildirimi geldi. Ancak eksiklikte yazanları zaten yapamıyordum. Örneğin Çevre Görevlileri atanmamış çalışma takvimi yok demişler e ben zaten bunları yapamıyordum. Eğitimde protokol kısmına çyb belgenizi yükleyin dediler deniyorum ama asla yüklenmiyor. Ve son 2 gün red yememem için. Bununla ilgili görebileceğim birini/mail adresini bilen var mı?

---protokol kısmına yüklemem gereken belgeyi küçülttüm hala yüklenmiyor görünüyordu ama kapatıp açınca yüklenmiş gibi çıkıyor. Bu tamam. Peki atama yapabilmem için BAŞLAMADI yazan kısmın değişmesi gerekiyor, o nasıl ve ne zaman değişir?

İyi günler, Atıksu konulu çevre izni başvurusu yapmaya çalışıyorum. Evrakları giriyorum ve girmiş olduğum tüm bilgileri onaylıyorum diyorum ama imza sürecine gidemiyorum. Kapsam hatası diye uyarı veriyor. Ama kapsam doğru. eizin@csb.gov.tr ye birkaç kez mail attım henüz geriye dönüş olmadı. Bu tarz bir sorunla karşılaşan oldu mu acaba?

Ekli dosyalar

• kapsam hatası.PNG
    kapsam hatası.PNG
    51.8 KB · Görüntüleme: 29
@Abdulkerim DOĞAN
Teşekkür ederim bende şimdi giriş yapabildim.
Bu sefer Bekra bildirim sisteminde sıkıntı var allah yardım etsin bize vallahi

TAT firmasında çalısıp KDS yapan bırı var mı bir haftadır 150106 karısık ambalaj kodunu kullanabılmem ıçın lısansınız yoktur diyor. Aynı durumla karsılasan var mı?

@F.N

Atık Yönetimi Uygulamasının ilk açılış ekranında yer alan, aşağıdaki kısma bakar mısınız? TAT'ım yok ama GDT'lerde bu kısımda belge geçerlilik tarihi yazıyor. Belki sizin belge tarihiniz ile ilgili sorun olabilir. Çünkü dün kapanan sistem bugün açıldığında, burada yer alan süreler 50 gün artmıştı.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

g6YJkb.jpg

@Gizem Sunar

Çevre görevlisi atama ve başlamadı yazısını halettim buradaki bir video ile. Ama bazı şeyleri aşamıyorum.

-Çevre yönetim birimine ait ama ek1 ve ek 2 ye tabi olmayan yerlerim var. Biri kampüs biri poliklinik. Bunların kapsamını seçin diyorlar ama yok.
-Çalışma takvimini istiyorlar, atamaları halettmeme rağmen takvim kısmına geldiğimde hiç bir şey çıkmıyor.
- 2 sonra başvuru reddedilecektir deniyor, RED yersem ne olur? Çünkü bu sorunları görüşmek için bakanlıktan kimseye ulaşamıyorum. Eğitimde buraya da basit şeyler için gelip kalabalık yapmayın demişlerdi. : /

Arkadaşlar merhaba,
Biz atıksu arıtma tesisi projesi yapan Ankara firmasıyız. Projeler Konya il müdürlüğü tarafından sistem üzerinde onaylanacak ama biz sistemde gözükmüyorduk. EÇBS ye kaydımızı yapıp firmayı onaylattık ama Proje onayı için sistemde hala gözükmüyoruz. Bu konuda bilgisi olan bir arkadaş var mı ?

@Birtan Albaş

Merhaba sorunu çözebildiniz mi acaba? Ben de aynı problem oldu bakanlıkla görüştüm sistemsel bir sıkıntı olduğunu fakat çözüldüğünü iletti. Ancak yine de hata ,le karşılaşıyorum. Mail gönderdim ekran görüntüsü ile birlikte henüz bir dönüş olmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...