• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Entegre Et ve Süt Tesisleri

Gizem Kesen

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Anadolu Birlik Holding - Panagro
Merhabalar arkadaşlar,
Çalıştığım fabrikanın iş akım şeması ve proses özetini hazırlamam gerekiyor. Elinde '' Entegre Et ve Süt Tesisleri '' ile ilgili ÇED raporu veya iş akım şeması proses özeti olan varsa bana yardımcı olabilir mi?

iş ürünlerin iş akım şemalarını içeren bir dosya ekledim sizin fabrikanın ürünlerini bilmediğim için elimde olanların hepsi ekte. anlatımları yoksa onları da ekleyebilirim iyi çalışmalar. Formatta da iş akımların altına prosesi anlatıyorsunuz gerisi kolay zaten :D

Ekli dosyalar

• a.pdf
    517.4 KB · Görüntüleme: 355
@bll_2081
teşekkürler bu baya bi işime yarar. et ile ilgili olarak dökümanınız varsa onu da paylaşabilirmisiniz acaba?

Arkadaslar ınternetten bole bir dosya bulmuştum. Umarım sizede yararlı olur.

Ekli dosyalar

• süt çed dosyası.pdf
    1 MB · Görüntüleme: 65