• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Erkekler için açılması gereken kurslar:)

Yasemin Aslantürk Çebi

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ÖZEL SEKTÖR
1. Buz kalıbına nasıl su doldurulur? (Adım adım slaytla açıklama)
2. Tuvalet kağıdı rulosu takıldığı yerde kendini yeniler mi? (Yuvarlak masa tartışması)
3. Kirli sepetiyle yerdeki halı/döşeme arasındaki temel farklar (Resim ve grafiklerle açıklama)
4. Tabak-çanak, yemekten sonra kendi kendine lavaboya veya bulaşık makinesine uçarak gidebilir mi? (Video ile açıklama)
5. Kimlik kaybı: Uzaktan kumandayı bir parçanız olmaktan kurtarmak. (Destek hattı ve yardımlaşma grupları)
6. Aranan şeyleri bulmayı öğrenmek, höykürerek evin altını üstüne getirmek yerine doğru yere bakarak başlamayı öğrenmek. (Açık forum)
7. Eşinize çiçek getirmek sağlınıza zararlı değildir. (Grafik ve ses kaydıyla açıklama)
8. Normal insanlar kaybolduklarında yolu sorarlar.. (Gerçek yaşam itirafları)
9. Kadın park etmeye çalışırken sessizce oturmak genetik açıdan imkânsız mı? (Araba kullanma simülasyonu)
10 Hayat dersleri: Anne ve eş arasındaki temel farklar. (Sınıfta canlandırma)
11 Nasıl ideal bir ‘alışveriş arkadaşı’ olunur? (Gevşeme, nefes egzersizleri, meditasyon ve nefes alma teknikleri)
12 Bunamayla nasıl savaşılır? Doğum günleri, yıl dönümleri ve diğer önemli günler unutulduğunda nasıl özür dilenir? (Beyin şoku ve gerekirse operasyon)
:))))))))

538611_462269173839747_1344437032_n.png

güzel eklentiler gözden kaçanları iyi yakalamışsın MustafaKaptan ;) teşekkürler
daha nice gözden kaçan kurslar varda , hepsini birden görmeyelim yoksa bayanlar çok baskı altına girer , üzülmesinler :D :D

bayanları düşünüyorum o yüzden ğüldürüyorum sizi ; gülen insan daha uzun ve mutlu hayat sürdürür....
iyi yanıma geldin bu seferlik Sebnemm ;) daha ne istiyorsun

her ne kadar ihtiyacımız olmadığı halde biz erkekleri farklı farklı saçma sapan kurslara göndermek isteyen siz bayanlar , bizim için değerlisiniz sizleri düşünmek zorundayız... Siz her ne kadar bizi düşünmeseniz de ;) :p

savaştan çekildiğimiz yok erkek ordusu yara almadan kayıp vermeden azimle,samimiyetle saflarımız dayız...
biz sizlere bazı şeyleri sergilemeye çalışıyoruz bizleri yanlış tanıyorsunuz , sizin düşündüğünüz gibi değiliz gelin yol yakınken fazla hasar , yara almamışken bırakın...

(zamanın savaşları topla tüfekle değil,masada kalemle,kağıtla)

hahahaa siz galiba bizleri ellerimizde kitaplar laptoop tan google amca açık şekilde cevap yazdığımızı düşünüyorsunuz...
yanılıyorsunuz hanımefendi işlerimi yapıyorum bilgi ediniyorum sizler bir şey yazınca dikkatlice okuyup yarım ağızla yarım göz bakıp cevap veriyorum arada...
beyin bu tarafta ama kullanmıyoruz buraya ... gerekirse kullanırız

Ooo ortalık karışmış ben geç kaldım herhalde :)
Evet daha yazacak bir sürü madde vardı ben yazmadım.
Daha önce dediğim gibi sadece 1 dakika da aklıma gelenlerdi onlar. :D

Bayrağı bana devretti ve gitti :D
Haklı savaşımızda ne gerekiyorsa yapacağız

Zafer, "Zafer benimdir" diyebilenindir. Başarı ise, "Başaracağım" diye başlayarak sonunda "Başardım" diyebilenindir.

M.Kemal ATATÜRK

@Sebnemm
Evet tek başınıza kayda değer bir mücadele veriyorsunuz ama sabahtan korkuyorum ben. Sizi yanlız görüp yardımınıza koşacaklar gibi sanki :D Ağır bir bombardıman bekliyorum :D

@Temel Atik
yarın bekliyorum destek ekip :) haftasonu oldugu için tek başıma verdim bu mücadeleyi... ama güzel zaferlerim var mutluyum :p
sabah yatagınızı toplamıssınız..bu ne büyük zaferdir benim için :D böyle giderse kursa gerek kalmıycak :koptum:

@Sebnemm
Bugün kendimde anlam veremediğim bir düzen var hastayım herhalde sabaha birşeyim kalmaz :D