• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eskişehir staj yardım

Ece Özcan

Eskişehir İl Temsilcisi
Etkinlik Grubu
Firma
Ambalaj
merhaba ben 2.sınıf öğrencisiyim ve bu yaz lab stajım var . stajımın boş geçmesini istemiyorum verimli bir staj yapmak istiyorum eskişehirde nerede staj yapabilirim ? şimdiden teşekkürler :)

cevre ve sehırcılık ıl mudurlugu tavsıye ederım. lab stajından daha faydalı. acıkcası sana sunu dıyeyım eger ogrentım uyelıgı gıbı dusuncen yoksa buro stajına agırlık vermen daha ıyı olur. cunku cevre muhendıslerı ozel ve devlette daha cok evrak ıslerıyle ugrasıyor. haa labada meraklıysan bulundugun unıdekı hocalarından bırıne soyle yanında asıstan olarak calıstırsın daha faydalı
ılla labta calıscam dıyorsan özel fırmalarda ve arcelık basvurmanı tavsıye ederım. eskı atıksu arıtmada bısı ogrenmezsın cunku

lab stajın için ve gerçekten verimli olmasını istiyorsan akretide bir laboratuvara ulaşmanı tavsiye ederim eğer eskişehirde varsa. g.gökçe arkadaşımızda söylemiş, üniversitede böyle bir imkan varsa kesinlikle kaçırma. bir sonraki yıl da çevre ve şehircilik il müdürlüğünü takip et, öğrencilik hayatında içine sinen bir staj geçmişin olacaktır.