• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Evrensel erkek gerçekleri

Hazel Candan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
İDEAL MAKİNA ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
1) Bu konu hakkında konuşmak yerine çözümü düşünerek bulmak istiyorum.

2) Aklımda ne olduğunu sorduğunda ben ‘hiçbir şey’diyorsam, gerçekten bunu kastediyorum.

3) Çişini yaparken tuvaletin kapısını kapatırsan çok memnun olurum. Evet, kendi aramızda rahatız ama bu kadar da rahat olmak zorunda mıyız?

4) Komple sir ağda mı? Severim…

5) Arkadaşlarımın önünde hayatımın sonuna kadar inkâr ederim ama aslında sinema sırasında beklerken elimi tutarsan, bu çok hoşuma gider.

6) Orgazm taklidi yaptığın zaman anlarım.

7) Asla ‘penis’ ve ‘sevimli’ kelimelerini aynı cümlede kullanma. Bahsedilen benim penisim olmasa bile!

8) Esprilerime güldüğün zaman çok mutlu oluyorum. Aptal saptal olanlar da dâhil.

9) Özellikle çok saçma olanlarına.

10) Cepli bir şeyler giysen ölür müsün? Gece boyunca dudak parlatıcı ve ehliyetini üzerimde taşımak istemiyorum.

11) Çocuk yapmak istiyorum ancak hayatındaki en önemli varlık olmamaktan tırsıyorum. Sen söyle! Sence bu bir sorun oluşturacak mı?

12) İri adamların boks maçlarını izlemen hoşuma gidiyor ama bu seninle kavga etmeyi sevdiğim anlamına kesinlikle gelmiyor.

13) Eğer yanında garip, bazen çocuk, bazen deli kimliğimi ortaya koymama izin verirsen sürekli birlikte zaman geçirebiliriz.

14) Benim için ailenle birlikte tatile gitme fikri pek de eğlenceli değil.

15) Çocuğumun doğumunu izleyebileceğimden pek emin değilim. Sen de kabul et ki o manzara pek iç açıcı değil.

16) Mali durumumuz hakkındaki endişelerim günde 30 kere aklıma geliyor. Dolayısıyla senin de sürekli hatırlatmana gerek yok.

17) Şişeden bira içen kızlar hoşuma gidiyor.

18) Otomobilde sen şarkı söylerken eşlik etmemi bekleme. Bu pek erkek işi değil. Hem inan bana, karga gibi olan sesimi duymak istemezsin.

19) Aniden gelen “SENİ İSTİYORUM” mesajlarını seviyorum. Hemen şimdi bir tane yollasana.

20) Kendine gülebiliyor olman beni çok rahatlatıyor. Bu aynı zamanda bana gülmediğin anlamına da geliyor.

21) Erkeklerin sana bakması hoşuma gidiyor ama bu senin de onlara bakmandan hoşlandığım anlamına gelmiyor.

22) Evet bu çifte standart!

23) Beynim birden fazla görevi aynı anda yapmaya programlı değil. Dolayısıyla futbol maçı izlerken sorduğun sorulara hemen cevap veremiyorum.

24) Her ne kadar kabul etmeyeceğimi bilsen de arada bir hesabı ödemeyi teklif etmen hoşuma gidiyor.

25) Bağlılıktan değil, kontrol altına alınmaktan korkuyorum. Bir erkeğin kendine ait alana ihtiyacı vardır. Alet çantasını koyduğu bir masa, CD koleksiyonu ve bir plazma TV.

26) Eğer bana iltifat edeceksen gözlerimi, gülüşümü ya da kaslı vücudumu beğendiğini söyle. Bir et parçası olmaktan son derece memnunum.

27) Tam olarak ne yapmamı istediğini, ne sürede ve ne sertlikte olmamı istediğini söylemen benim cinsel isteğimi köreltmez.

28) Dürüst olmak gerekirse, ***** izlemek **** hayatımızdan sıkıldığım anlamına gelmiyor. Sadece diğer insanların **** hayatlarını da merak ediyorum.

29) Sorularına cevap vermemem, dinlemediğim anlamına gelmez.

30) Eğer dürüst cevaplar verdiğimde kırılıyorsan, Scarlett Johansson’u ****i bulup bulmadığımı sorma.

31) Dürüst cevaplardan konu açılmışken, diyetin hakkında konuşmak en fazla çiçek düzenlemesi ya da Fransız sineması kadar ilgimi çekiyor.

32) Birçoğumuz iş ayrılmaya geldiğinde korkak davranırız. Eğer ilişki yürümüyorsa bana bir iyilik yap ve sen benden ayrıl.

33) Ama sakın beni artık çekici bulmadığın için ayrıldığını söyleme. Bunu atlatmak aylarımı alır.

34) Lütfen çocuklarımıza normal isimler verebilir miyiz? Kiraz bir isim değil, bir çeşit meyvedir.

35) Üzerindeki jean’in içinde kalçaların harika görünüyor. Öyle olmasa bile eminim benden duymak istemezsin.