• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Evsel atıksu arıtma tesisi hibe başvuruları ?

Nuri Ünal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Gölpazarı Belediyesi
Merhaba Arkadaşlar

Nüfusu 6000 olan düşük bütçeli bir belediye arıtma tesisi kurmak istiyor nerelere hibe başvurusu yapabilirler bir bilginiz varmı acaba ?

Yada daha önce benzer başvuru yapanlar yardımcı olursa sevinirim.

Teşekkürler

Çevre Yönetim Genel Müdürlüğüne İl Müdürlüğü aracılığı ile başvuru yapabilirsin şartlı nakdi yardım yapıyorlar.

- AAT, Çöp bidonu, çöp temizleme aracı gibi yardımları oluyor. tabi burada belediyenin partisi v.b faktörler öne çıkıyor.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

@hepaistos Teşekkürler Arkadaşım

Çevre İl Müdürlüğüne projeyi sunup çevre yönetim genel müdürlüğüne başvuru yapılmasınımı isteyeceğiz

projeyi yapmıyacaksınız, bakanlığın nüfusa göre tip projeleri var.

doldurulması gereken evraklar var eğer bakanlık başvuruyu uygun görürse onay çıkıyor.

siz hangi ildeysiniz o ilin çevre şehiricilik il müdürlüğü çevre yönetim şube müdürlüğü ile bir konuşun bilgisi vardır yardımcı olabilir.