• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Evsel ve endüstriyel atık nakliyesi

Gülay

Yönetim Grubu
Firma
Borusan Mannesmann Boru San. ve Tic. A.Ş.
Fabrikalarda oluşan evsel nitelikli ve endüstriyel atıkların bertaraf tesisine nakliyesini yapan firmalar, nakliye hizmeti verirken;
Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü, Büyükşehir Belediyesi vs. kurumların ilgili birimlerden izin alması gerekir mi?
Bu şartlarda nakliye hizmeti veren firmaların araçlarının sahip olması gereken izin belgeleri, özellikleri nelerdir?
Tesis olmadan, araç fabrika-döküm sahası arasında ring yapılabilir mi? Yoksa aracın aktarma merkezi, ara depo vs. şekilde adlandırılan tesislerden birine bağımlı mı çalışması gerekir?
Bahsettiğim bu tip bir nakliye firmasında çalışan meslektaşlarımdan maliyet konusunda yardım alabileceğim biri varsa, minnettar kalırım.
Teşekkür eder, herkese iyi çalışmalar dilerim.

merhaba Gülay hanım.

tornadan çıkan metal çapaklarını çöp kovalarında muhafaza ediyorum. Bu kovaların metal için özel bir renk olması gereklimi.