• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Faal olmayan dönem bildirimleri

S.Özcan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Seren Ticaret Seren Özcan
Merhabalar,

Siteye yeni üye oldum.Sorum şöyle ki; 2014 Nisan ayında şahıs firması kurdum. Fakat 2014 yılında herhangi bir satış faaliyetim olmadı. Piyasaya İLK KEZ gelecek ay ürün süreceğim.Bu ay başı Çevre ve şehircilik il müdürlüğüne başvurumu yaptım ve firma kodumu temin ettim. Fakat bildirimde bulunmam gereken ekranda 2014 yılı aktif halde. Ama 2014 yılında ne faturam var ne de ürünüm. Ne yapmam gerekiyor? Uzun uzun yazdım kusura bakmayın. Yardımcı olursanız çok çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ediyorum.

Çok teşekkür ederim. Bildirimler kısmında boş bırakıp kaydet/geç yapsam da EK5D de sıkıntı çıkıyor. yani sanırım benim müdürlüğe gitmem şart.Yanlış bir şey yapmak istemiyorum.

Çok teşekkürler yardımınız için

İl Müdürlüğüne başvuru yapın. Eğer faaliyetiniz olmadıysa geçmiş yıllarda ve bunu istenmesi durumunda ispatlayabiliyorsanız geçmiş yıllar için sistemde sizi pasif konuma getirebilirler.
Not: Konunun adı konuyla ilgili olmadığı için düzenledim.

Yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum arkadaşlar.Aynen en iyisi il müdürlüğüne gitmek ve pasif hale getirmek olacak.
Konu başlığı için de ayrıca teşekkürler.

Mrb Çevre İzin ve Lisans almış bir firmanın, 6-7 ay kadar faaliyette olmaması durumunda izin lisansının iptali söz konusu olur mu beyanları falan boş olarak veriliyor.