• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Fatih Özcan Beye Teşekkür..

Kübra Atalay

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Epal Çevre ve Danışmanlık Şirketi
Merhabalar;

Cmnet üzerinden hepimizin bildiği üzere Fatih Bey mesleki tecrübemizi arttırmak ve cv'imize artı oluşturacak eğitimler organize etmektedir. Bende telegram üzerinden paylaşımla gördüğüm bu eğitimlerden ücretsiz olarak bizlere fırsat verilmiş olan ISO 14001:2005 Çevre Yönetim Sistemi İç Tetkik eğitimine katıldım. Eğitime katılmadan önce düşüncelerim sadece cv'ime bir artı getirisi olmasıydı.. Daha sonra eğitim tamamlanıp sertifikalarımızı aldık ve eğitim sepeti tarafından eğitime katılanlara ek fırsat verilerek Baş Denetçilik eğitiminin ücretsiz verileceği söylendi. Tabi ilk başlarda tereddüt yaşadım acaba böyle birşey mümkün mü diye ama başvuruyu yaptım. Yaklaşık 2.000 kişi başvuru yaptı ve Eğitim sepeti ( Sigmacert ) tarafından cv'lerimiz incelendi 4-5 farklı yönetici ile online mülakat gerçekleştirildikten sonra 200 kişi eğitime katılmaya hak kazandı. Bu hafta eğitimler başlayacak ve eğitimler tamamlandıktan sonrada serifakalarımızı alacağız. Buradan cmnet kurucusu olarak bizlere bu fırsatları sağladığını için öncelikle Fatih Beye daha sonrada sigmacert ailesine teşekkürlerimi borç bilirim. Sizler sayesinde kariyer hedeflerime bir adım daha yaklaştım.. Tüm arkadaşlara önerimde ücretli yada ücretsiz ilgi alanınıza göre verilen eğitim fırsatlarını değerlendirmeniz.
Herkese iyi çalışmalar diliyorum..

Kübra dostum,

O "sertifikalar" bir şeye yaramıyor. Alınca iş bulacağını sanıyorsan hayata bakışını değiştirmeni öneririm.

Fatih Bey'e böyle bir platformu bize sunduğu için teşekkür ederim ben de.

Anonim (5820)Hayata bakış açınızı sizinde değiştirmenizi öneriyorum. Çalışan bir bireyim eğitim sonrası ek gelir elde edeceğim. Elbette her alınan belge bizlere istediğimizi sunmayabilir. Önemli olan kalıplara sığdırılmış o bakış açısından çıkıp kendimizi geliştirmeye devam etmek. Ben emeklerin boşa olduğuna inanan biri değilim.

Anonim (5820)Üniversite 3. sınıfta ISO 9001, 14001 ve OHSAS 18001 genel bilgilendirme ve iç denetçi eğitimlerine katılarak sertifikalarımı almıştım. Mezun olduktan sadece 3 ay sonra, ben başvuru yapmadığım halde, CV'mde bu sertifikaların olması sebebiyle bir firmadan iş teklifi almıştım. Ve 4 yıldır o firmada hem Çevre Mühendisi hem de Belgelendirme Uzmanı olarak çalışıyorum :) Sertifikaların bir işe yaramadığı konusunda bu kadar önyargılı olmayın bence.

Öncelikle güzel haberler aldığım için mutluyum ve sizleri tebrik ederim fakat direkt üzerime alınmıyorum. Bu eğitimin düzenlenmesinde ki en büyük etken CMNet yapısıdır. Arka planda bu sisteme destek olan siz binlere ayrıca her türlü desteği esirgemeyen yönetim kadrosuna teşekkürü borç bilirim.

Son düzenleme: