Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Fatura bilgi formu

Konu, 'ARŞİV' kısmında Tolga Gül tarafından paylaşıldı.

 1. Tolga Gül

  Tolga Gül CMNet Üyesi

  Arkadaşlar yaklaşık bir ay önce GFB için ücret yatırdık (Ek-2 tesis için). Muhasebemiz dün bizden dekont haricinde fatura istedi. Bunun için bildiğim kadarıyla Fatura Bilgi Formu düzenlenip Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne ulaştırılarak fatura alınıyor. Yakın zamanda bu şekilde fatura alan arkadaşlarımız var ise Fatura Bilgi Formunun en güncel halini bizimle paylaşarak fatura alabilmek için uygulamamız gereken adımları açıklarsa hepimiz bahtiyar oluruz. Bir de biz geç mi kaldık yoksa fatura istemek için ?
   
 2. Can Avşar

  Can Avşar Genel Yönetici

  Maliye Bakanlığı ile oluşan problemler sebebi ile dekont yatırıldıktan sonra dekont ile birlikte gidip fatura kesim işlemi yaptırıyorsunuz. sonrasında her iki belgeyi de sisteme yükleyerek süreci tamamlıyorsunuz.

  Problem: uzun süre sonra tesislerin fatura taleplerinin olması. dekont tarihi üzerinden 3-5ay geçmiş, fatura talep ediliyor. Bu durumlarda geri yönelik işlem yapılması gerekiyor. Veya hiç istenmiyor, fatura yazılıp yazılmayacağı kesinlik kazanmıyor gibi.
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
IMG-20170316-WA0000.jpeg
Arkadaşlar merhaba resimde proses sonucu oluşan atık orneklemeleri bulunmaktadir. Daha detayli bilgi verilecektir.