• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Firin Ruhsatı Alinmis, iptal edilirmi..?

deniz75

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Firin
Slm Arkadaslar. Biz yaklasik 10 sene dir, Unlu Mamülleri Tas Firini isletiyoruz. Yerimiz Bina Alti. Belediyeden ve Üst Komsulardan hepsinden Imza Alarak Unlu Mamülleri, Tas Firini is yerimizi actik. Vergimizi tam zamaninda yatiriyoruz. yani Herseyimiz tam. Bir cok Defa Belediye Zabitalari Firini Kontrol eti Bir sakinca bulunmadi.
Simdi sorum su. Bina Sakinlari Rahatsiz olduklarini dile getiriyorlar. Tekrar imza Toplayip Firini Kapatmak istediklerini Sikayate bulunduklarini bildirmisler.
Sikayet nedeni duman ve bina sicaktan Kolonlarin zarar görmesi nedeni ile Sikayeten bulunmuslar.
NOT : isyerimizin su lu baca ve isolasyonu yapilmistir.
Acaba bu Sikayeten bir sey cikarmi Avukatami bas vursam. SAYGILAR

Sayin deniz75, Siz Belediyeden gerekli izinleri ve Porojenizi Firin olarak Acmissaniz. vede isi tam belirgin hale getirmek icinde Komsularindan iz,ni Varsa ( imza )yani yasal yollardan herseyiniz tamam ise kimse birsey yapmaz.
Eger Kapatmak istiyorlarsa Firin dahil tüm masraflarinizi ödemek zorunda kalacak Bina sakinleri. Oda münkün olmiyacagi icin, kimse bir sey yapamaz. Rahat ol. Iyi Günler Dilerim.

Sayın deniz ve sayın Yılmaz diyelim ki siz şikayet edenlerin evlerinden birisinde oturuyorsunuz. O koku geldikçe kapı pencere açmak zorunda kalıyorsunuz, evinizin eşyaları is kokuyor ve hatta temiz olarak giydiğiniz elbiseye bile bu is kokusu sinmiş. Bu düşüncelerinizde hala devam edermişsiniz. Ben o bahsedilen yalıtımın testten sağlıklı bir şekilde geçirildiğini düşünmüyorum. Yetkililer fırın yakıldıktan sonra gerekli cihazlarla o fırının üstünde bulunan evlerde ölçüm yapmaları gerektiğini düşünüyorum.