• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Firma rehberi [yeni]

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Sayın üyeler,

Bildiğiniz üzere bir müddettir sitemizde Firma Rehberi bulunmaktadır. Fakat ilgili bölümün ihtiyaçları karşılamadığını düşündüğümüz için ilgili bölümde revizyona gitme kararı aldık. Eski sistemden yenisine geçerken istemeden de olsa veri kaybımız oluşmuştur. Öncelikle eski sistemde firma girişi yapan kullanıcılarımızdan özür dileriz.

Yeni sistemin ekran görüntüleri aşağıdaki gibidir. Bu sistem ile birlikte sisteme eklenen firmalar yada ürünleri hakkında yorumlar yapabilecek, firmalarınızı daha etkili bir şekilde sunabilecek, firma ile ilgili tecrübelerinizi paylaşabileceksiniz.

ilgili bölüme daha önce olduğu gibi en üst menüden ulaşabilirsiniz.
a.png

ilgili bölüme giriş yaptığınız zaman aşağıdaki gibi görüntü ile karşılaşacaksınız. Sağ üstte yer alan içerik paylaş linkine tıklayarak yeni firma ekleme işlemini başlatabilirsiniz.
b.png

İçerik paylaş butonuna tıkladığınız zaman aşağıdaki ekran görüntüsüne sahip olacaksınız. Bu aşamada firmanızın çalıştığı kategoriyi belirleyerek Devam butonuna tıklamanız gerekmektedir.
c.png

Daha sonra aşağıdaki fotoğrafta yer alan açıklamalara göre firmanızı ekleyebilirsiniz.
d.png

İşlemler bittikten sonra aşağıda yer alan örnek firma tanıtımı gibi bir tanıtımınız olacaktır.
e.png

CMNet Yönetimi

Teşekkürler Hayri bey,

Herkesten sahibi olduğu yada çalıştığı firmaları eklemesini bekliyoruz. Yukarıdaki işlem maks. 2 dk zaman gerektirecektir.

iyi çalışmalar..

Arkadaşların çoğu katılım sağlarsa,
Çözüm ortağı olabilecek firmaları çok daha rahat buluruz.
Aktif olduğu sürece çok faydalı olacağını düşünüyorum.

Ben yorum sisteminin çok güzel olduğunu düşünüyorum çünkü forum mantığının tam aksine tersten işliyor üye profil duvarı gibi. Dolayısıyla forumla da köprü kurabiliyorsunuz ki, zaten bundan bahsetmiştik. Tabii zamanla da çok güzel bir şekilde oturacaktır bu sistem.

Firmanın kategori belirleme kısmını biraz geliştirmek lazım bana kalırsa. Biraz önce çalıştığım firmayı eklemek istedim ancak içime sinmedi. -yanlış anlamayın her halükarda ekleyeceğim-

Firmamız; Arıtma Kimyasalları, Atıksu Arıtma Tesisi ve Ekipmanları, ÇED, Danışmanlık, Endüstriyel yapı İmalatı, Gaz ve Koku Filtrasyon Sistemleri ve Ölçüm ve Analiz Hizmetleri (Çalışmalar devam ediyor.) konularında faaliyet göstermektedir.

Seçeneklerde ben Danışmanlık mı seçeyim, ÇED mi seçeyim, Arıtma Kimyasalları mı diyeyim, Arıtma ekipmanları mı diyeyim açıkçası çoklu seçenek olsa daha iyi olurdu.

Çok faydalı bir alan; arkadaşlar mutlaka gerekli özeni gösterip ilgili alanları doldururlarsa, bizim gibi tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışanların, çözüm ortaklarına kolayca ulaşabilmeleri adına faydalı olacaktır. :)

çok güzel ve yararlı olmuş. Artık ilgili firmaları araken bu sekmeden yararlanabileceğiz. Herkes firma bilgilerini buraya kaydederse firmalarımızın tehlikeli ve tehlikesiz atıkları için tekliflerimizi kolayca toplayabiliriz :)

Arkadaşlar,

Bu sistem sayesinde sitemizde görüştüğümüz arkadaşların firmaları ve hangi teknik işlerde çalıştıklarını daha rahat anlayabileceğiz. İhtiyaç olması halinde buradaki kategoriler üzerinden yayımlanan firmalardan hızlı bir şekilde destek alabileceğiz.