Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Firma unvan düzeltme

Konu, 'ARŞİV' kısmında Göker tarafından paylaşıldı.

 1. Göker

  Göker CMNet Üyesi

  Merhaba,

  Çok anlam veremediğim bir sorunla karşılaştım. Danışmanlığını yapmış olduğum bir şahıs firması var. Firma unvanı tesis yetkilisi-firma adı olarak geçiyor. Biz bütün işlemleri böyle yaptık ve uygunluk alıp gfb aşamasına geldik gfb başvurusunda bulunduğumda ise müdürlükten aradılar firmanızın ismini düzeltin diye izinlisans.gov.tr de firma adı sadece tesis yetkilisinin adı olarak gözüküyor. Bende çevre bilgi sisteminden maliyeden çektim bilgileri ama yine tesis adı sadece firma sahibinin ismi gözüküyor. Ama aynı vergi numarasında 2 firma var birsi tesis yetkilisi-firma adı diğeri ise sadece tesis yetkisi olarak çıkıyor.

  Bizim tüm belgelerimizi (uygunluk çed. vs.) Tesis yetkisi-firma olarak kayıtlı ama gfb de dediğim gibi sadece tesis yetkilisi ismi gözüküyor ve bundan dolayı da Müdürlükte ki mühendiste gfb yi veremiyor.

  Nasıl bir yol izlenmeli ? Ben izinlisanstan yeni bir protokol yaptım ve aynı kişiye ait 2. bir firma olarak tesis yetkilisi-firma adı olarak değiştim. Buna göre tekrar GFB başvurusu yapsam olur mu ? Aynı mühendise düşer mi? Sabahtan beri bununla uğraşıyorum biraz karışık anlatmış olabilirim, özür dilerim :)

  Yardım ederseniz sevinirim
   

İlginizi Çekebilir

DSC_0236.JPG
Merhaba Atık kodu hakkında bilgisi olan varmı? atık: araç filmlerinin deforme olmuş olanları
20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
indir.jpg
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...