• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Fizibilite Raporu İmza

süleyman Ö.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
çalışıyor
Merhabalar, danışmanlık firmasına fizibilite raporu hazırlattık bunun bakanlığa sunulması için kimin imzalaması gerekli ben tesisite ki çevre mühendisiyim benim imzama gerek var mı tesis sorumlusu değilim ama

merhaba fizibilite raporunuzu hangi amaç için hazırladınız o önemli. mesela ben hazırladığımda malimüşavir, çevre mühendisi, şirket yetkilisi, hukukçu imzalasın demişlerdi. sizde bence bir danışın eksik imzadan dönmesin dosyanız.

Geçen hafta termik santral ünitesi için hazırlamıştık Yönetmelikte " Hazırlar yada hazırlatır " şeklinde olduğu için işletmenin çevre mühendisi olarak ben imzaladım