• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Forum Arama Sistemi

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Sayın üyelerimiz,

Forum arama sistemimizden memnun musunuz? .... olsa daha iyi olurdu dediğiniz noktalar var mı?

Yorumlarınız bizler için çok önemlidir..

Cevap: Forum Arama Sistemi

Bugüne kadar hangi konuyu aradıysam ben hep bu ibare ile karşılaştım Fatih Bey;

''Arama kriterine uygun sonuç bulunamadı, Lütfen başka bir arama kriteri (aranacak kelime) vererek tekrar deneyin'' :eek:

Yeni açılan konuların ve konulara yazılan yorum ve cevapların ana sayfada olmamasından memnun kalmadım :) Ana sayfada varsada ben göremedim

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu

Bugüne kadar hangi konuyu aradıysam ben hep bu ibare ile karşılaştım Fatih Bey;

''Arama kriterine uygun sonuç bulunamadı, Lütfen başka bir arama kriteri (aranacak kelime) vererek tekrar deneyin'' :eek:
Peki forumda aradığınız şey olduğu haldemi bu uyarıyla karşılaştınız?

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu

Yeni açılan konuların ve konulara yazılan yorum ve cevapların ana sayfada olmamasından memnun kalmadım :) Ana sayfada varsada ben göremedim
Sağda son konuların olduğu sütun vardı. Olan bitenler adlı modülde (slide show altındaki modül) açılan konular zaten olduğu için kaldırdık bunu..

Olan bitenlerde konu ilk açıldığında gösteriliyor. Daha sonra o konu hakkında yorum yapanlarınkini görebilmek için forumlar sekmesine girmek gerekiyor. Benim bilgisardan mı kaynaklanıyor bilmiyorum forumlara girmeyi deneyince bilgisayar ilk önce kasılıyor safyanın açılması biraz zaman alıyor. Bu yüzden ana sayfada iken benim açımdan daha iyiydi:)

Tabi aradığım konuları bulamamaktan bahsediyorum. Aranılan konunun bulunabilmesi için konu başlığını birebir doğru yazabilmek gerekiyor sanırım. Google arama motoru kadar iyi ve 'bunu mu demek istedin' diye düzeltmeler içeren bir arama motoru beklemek yanlış olur elbette. :) Ancak upuzun bir konu başlığını da akılda tutabilmek, arama motoruna aynen yazabilmek de ayrı bir mesele.

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu

Tabi aradığım konuları bulamamaktan bahsediyorum. Aranılan konunun bulunabilmesi için konu başlığını birebir doğru yazabilmek gerekiyor sanırım. Google arama motoru kadar iyi ve 'bunu mu demek istedin' diye düzeltmeler içeren bir arama motoru beklemek yanlış olur elbette. :) Ancak upuzun bir konu başlığını da akılda tutabilmek, arama motoruna aynen yazabilmek de ayrı bir mesele.
Ayağınız foruma da alışsın diye böyle yaptık :) Bilgisayarınızda problem var sanırım. Foruma tıkladığım zaman yaklaşık 0,3 saniyede girebiliyorum.

Sağ tarafta bulunan "iş ilanları, kariyer,günlük ve sinema" sekmelerinin yanına birde bu eski düzendeki halinide ekleseniz güzel olmaz mı :)

Bende aykut beye katiliyorum.yenİ konularin ve yenİ msglarin ana sayfada gÖrÜnmesİ daha İyİydİ.takİp etmek daha kolaydi..en azindan sİnema ya tercİh ederİm forumun ana sayfada olmasini.sİnema arayacak kİŞİler alt baŞliklardan bulsun..:)