• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Forumda mail adresi paylaşımı

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Sayın meslektaşlarım,

Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir.

Mail adresi paylaşan üyelerimize 15 uyarı puanı verilecektir. Aşağıda belirtilen limitlere ulaşılması durumunda da ilgili yaptırıma maruz kalabilirsiniz.

30 ceza puanında 2 gün uzaklaştırma
60 ceza puanında 5 gün uzaklaştırma
80 ceza puanında 15 gün uzaklaştırma
100 ceza puanında süresiz uzaklaştırma

Uyarı sistemi çapraz çalışmaktadır. Bu demek oluyor ki başka sebeplerle aldığınız uyarılarda sistemse üst üste toplanmaktadır.

Forum kullanım sözleşmesinin 19. maddesini herkesin okumasını önemle rica ederim.

Ayrıca popüler mail servisleri sansürlü kelimeler listesine eklendi. Yazılan bir mail ***** 'a dönüşürse ne oluyor siyerek şaşırmayın.

İyi çalışmalar..

@Miraç T.

Ayrıcalık tanımlamayamadım, bu nedenle şimdilik sansürü iptal ettim. Düzelme olmazsa bir çaresine bakarım.

size çooook çok zahmet olacak ama tüm maillere gönderebilir misiniz....:);):p

Bunların çoğu, iş kapma taktiği olsa gerek....:uyku:

@Olgaç Sürmelihindi
Makul konular söyler misiniz tolerans gösterilecek. Haklıysanız hakkınızı veririz yönetim olarak.

@Olgaç Sürmelihindi e-posta adreslerinize ne gönderildiği bizi ilgilendirmiyor konuyu saptırmayın lütfen. Tolerans gösterecek bir şey yok, adı üstünde forum var, özel mesajlarda bile dosya yükleme seçeneği var hem de sınırsız. Dosya paylaşmak isteyen foruma paylaşır olur biter.

@Dystopia
Güzel kardeşim sen nedense bana hep tavırlı davranışlar sergiliyorsun. Benim amacım kötülemek değil. Ben zaten dosyaları burada paylaşıyorum. Biraz daha sakin olalım.

@Olgaç Sürmelihindi

Ben sizin kardeşiniz değilim lütfen resmîyetinize bakın. Böyle bir koşulu kötüleyemezsiniz ki, zaten ortada kötülenecek bir şey de yok yani. Soğukanlılık kavramı da şu anda konumuz değil.

Tehdit etme şekliniz çok komik. Benimle senli-benli konuşmaya son verin artık. Sizin hiçbir şeyiniz de değilim. Bana sürekli aynı minvalde cevap yazıp durmayın lütfen.

Pardon biraz önce bu konuyla ilgili bir yorumda bulundum ama ondan sonra İş İlanları kısmına bakınca iş bulmaya aracılık etmenin ceza maddesi varmış. Oyüzden yorumu sildim. Vermiş olduğum rahatsızlıktan özür dilerim