• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Garanti mobil imza

Murat H. Ünsal

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
xxx
Garantiden hesap actim mobil imza icin. uygulama ve dogruma kodu geldi. dogrulama kodunu giricek iken pc kapandi. daha sonrada telde ki uygulama. garantiyi aradim turkceli ara dedi. orasi tekrar garantiyi ara dedi. Sinirlenmemek icin zor tuttum kendimi sonrasinda. Turkcell de biri yardimci oldu diyelim az biraz. tc ile guvenklik kelimesinin bas ve son harfini 5090 yollayin dedi. sizi ararlar 2 3 gune. Benim aklima takilan garantide belirtmis oldugumuz email adreisne mail gelicekmis bu mail imzalayip yollicakmisiz. Bu durumda da gelicek mi olucak mi bir fikrim yok. Basina boyle bir sey gelmis olan var mi garanti internet bankaciligindan?

@esra ertuğrul

evet yazip yolladim bir sonuc alamadim. Yarin time gidip durumu anlaticam olmazsa iptal edin basvuruyu diyecegim. belki boylece garantiden tekrar basvuru acilabilir.

suan ise bankadan bu hatayi aliyorum. işleminize devam edilemiyor Turkcell tarafından işleme alınmamıştır. devam etmiyor secenek madem isleme alinmadi. neden olmuyor ne sacma sapan isler bunlar.

evet dediklerinizin aynısını bende yaşadım, baya uğraştım. garantiyi arıyorum turkceli arayın dio, turkceli arıorum garantiyi arayın diyodu. garanti internet şubesinden en sonunda hallettim şuanda kullanıyorum sorunsuz. ama dediğim gibi baya uğraştırdılar.. :uzgnm:

neyse turkcell sabah aradi cozdu olayi. dogrulama kodunu verdi ben hallettim gerisini. suan mobil imza aktif. biraz sorunlu oldu ama 1 gunde duzeltmeleride iyilesme oldugunu gosterir.