Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gc/ms, hplc analizleri hakkinda

Konu, 'Analizler ve Deneyler' kısmında resul özdeş tarafından paylaşıldı.

1. resul özdeş

resul özdeş CMNet Üyesi

Merhaba GC/MS, HPLC analizleri hakkında bilgi alışverişinde bulunmak isterim

2. Ozgebilgic6526

Ozgebilgic6526 CMNet Üyesi

merhaba, hplc cihazının dedektörleri ve ölçülebilen parametreleri hakkında bilgisi olan var mıdır ?

3. resul özdeş

resul özdeş CMNet Üyesi

merhaba evet bilgim var. hangi analizleri yapmak istiyorsunuz. bilgi verirseniz bu konuda yardımcı olabilirim.

4. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

internetten baktım ama gs/ms ile ilgili türkçe kaynak yada anlatım bulamadım analizler ile ilgili bilgi verecek yada kaynak olan var mı acaba ?

5. elayakın

elayakın CMNet Üyesi

benimde bu bilgilere ihtiyacm var. özellkle gc elaut ıcp -oes

6. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

İnternette bazı şeyler buldum gs/ms için ama sıkıntılı :)

7. elayakın

elayakın CMNet Üyesi

hımm ordan anlamamki vidyo falan olsa daha iyi olurdu veya detaylı anlatım ayrıca elaut ve icp oes

siz çözebildinizmi

FERHAT ELÇİ bunu beğendi.
  8. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

maalesef araştırıyorum .. :(

9. emin2

emin2 CMNet Üyesi

neyi sıkıntılı? (yeterince bilgi var)

10. elayakın

elayakın CMNet Üyesi

hiç bilmeyen birisi içim

11. FERHAT ELÇİ

FERHAT ELÇİ CMNet Üyesi

hazır bilgi demiyoruz beyfendi cihazı anlamaya çalışıyoruz sizin önünüze blmediğiniz bir cihaz yada başka birşey konulsa sizde kullanım talimatı yada bilgi istersiniz ...

12. elayakın

elayakın CMNet Üyesi

aynen öyle

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
TMGD.JPG
Arkadaşlar kolay gelsin, tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı için yönetmelik yürürlüğe girmiş ve arkadaşım bu çıktıyı verdi. Gaziantep'de belgeyi almak isteyenler bana ulaşsın,arkadaşım eğitim...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...