• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Geçici Faaliyet Belgesi adımının İl Müdürlüğü Uygunluk Yazısı Uygulaması Sebebiyle Kaldırılması Gerekliliği

• Konuyu başlatan Silinen üye 5328
  • Başlangıç tarihi

öneri mantıklı mı?

• Kullanılan toplam oy
    74
  • Anket kapatılmış .
Çevre bakanlığının işi
Bizim gibi tesisleri oyalamak işimize taş koymak başka yaptığı bişi yok
Bas bas bağrılıyor çevre için doğa için geri dönüşüm
Ben genç girişimciyim tesisimi açtım ve bana çatı komple kapalı olmadığı için gfb verilmedi
Tat lisansında yönetmelikte etrafı kapalı olması yetiyor gelen kişi önceki firmaya üstü kapalıydı verdik dedi...
Ben üstü kapalı bi mekanı nası açtırabilirim böyle bi mantık iltira yalan var mıdır ....
Ankara il çevre bu işi tutan insanların işlerini yürütmüyorlar illa gelecek bana yalvaracak veya istemem yan cebime koy mu istiyorsunuz.
Gerek yok yani böyle durumlara sen benim iyi halimi görmen lazım ben lisans başvuruau yapmışım bi kere kaçak çalışmıyorum ki nerdeee gelde anlat.
Sonunda aldım gfb mi çözüm cimere şikayet etmekmiş ;)

Çevre iznini yeni aldım 2 si de aktif iptal edildi falan yazmıyor.

@arda erman Memur hata yapmış olabilir. Aynı tesise ait iki başvurunun mevcut durumu aşağıdaki gibidir. Unvan değişikliği, izin yenileme fark etmiyor. Bir öncekinin otomatik olmadıysa manuel İl Müdürlüğü çalışanınca iptal edilmesi gerekiyordu.

Birisi iptal edilip diğerinde "Onaylandı" ibaresi yazmaktadır:
23045
23044

Üstteki süreden de anlaşılacağı gibi yeni aldığım alttaki de öyle takılıyor kendi başına :D

@Cem Yılmaz sss.jpg

Genç bir girişimci de olsanız yönetmelik ve teknik uygunluk raporları açık. Mevzaut kapsamında istenen fiziksel şartlar da açık. Keşke biraz kenara para koyup tesisinizin üstünü kapatsaydınız. Kimsenin size has uğraştığını vb sanmıyorum. Böyle davranışlar ile sadece şimşekleri üstünüze çekersiniz.