geçici faliyet belgesi eklerinin 2. maddesinde yardımcı olurmusunuz???

Merve Hatice

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
19 Temmuz 2011
Mesajlar
22
Beğeniler
0
#1
2.1- 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış yapılarla ilgili olarak;
-Yapı kullanma izin belgesi
-İşletmede yapı kullanma izinleri bulunan yapıların dışında 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış bir yapı olmadığına dair tesis yetkilisi tarafından imzalanmış taahhütname,
2.2- 12/10/2004 tarihinden önce yapılmış yapılarla ilgili olarak;
-İşletmenin bu tarihten önce yapıldığını kanıtlayan resmi bir belge (Belediyeden alınacak resmi yazı, elektrik faturası, su faturası ve benzeri)
-İşletmede 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış bir yapı olmadığına dair tesis yetkilisi tarafından imzalanmış taahhütname,

BENİM ELİMDE MERMER RUHSATINA SAHİP Bİ MADEN OCAĞI VAR VE YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ İSTENMİYO GFB EKLERİNİ TAMAMLARKEN YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ YERİNE NE KOYMALIYIM???
 

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Kayıt
7 Aralık 2008
Mesajlar
3.521
Beğeniler
3.466
Şehir
Astana
#2
Cevap: geçici faliyet belgesi eklerinin 2. maddesinde yardımcı olurmusunuz???

2.2- 12/10/2004 tarihinden önce yapılmış yapılarla ilgili olarak;
-İşletmenin bu tarihten önce yapıldığını kanıtlayan resmi bir belge (Belediyeden alınacak resmi yazı, elektrik faturası, su faturası ve benzeri)
-İşletmede 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış bir yapı olmadığına dair tesis yetkilisi tarafından imzalanmış taahhütname,
 

hanvey1105

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Kayıt
11 Mart 2011
Mesajlar
141
Beğeniler
15
#3
Cevap: geçici faliyet belgesi eklerinin 2. maddesinde yardımcı olurmusunuz???

2.1- 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış yapılarla ilgili olarak;
-Yapı kullanma izin belgesi
-İşletmede yapı kullanma izinleri bulunan yapıların dışında 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış bir yapı olmadığına dair tesis yetkilisi tarafından imzalanmış taahhütname,
2.2- 12/10/2004 tarihinden önce yapılmış yapılarla ilgili olarak;
-İşletmenin bu tarihten önce yapıldığını kanıtlayan resmi bir belge (Belediyeden alınacak resmi yazı, elektrik faturası, su faturası ve benzeri)
-İşletmede 12/10/2004 tarihinden sonra yapılmış bir yapı olmadığına dair tesis yetkilisi tarafından imzalanmış taahhütname,

BENİM ELİMDE MERMER RUHSATINA SAHİP Bİ MADEN OCAĞI VAR VE YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ İSTENMİYO GFB EKLERİNİ TAMAMLARKEN YAPI KULLANMA İZİN BELGESİ YERİNE NE KOYMALIYIM???
Bunlar geçici tesislerdir maden kanuna göre. Maden kanununun ilgilimaddesini baz alarak bir dilekçe ile ilgili birime başvuruda bulunup yapı kull. belgesinden muaf olduuna dair bir yazı alabilirsin.
 

Yukarı