Geçim sıkıntısı olmasa hangi işi yapardınız?

Geçim sıkıntınız olmasa hangi işi yapardınız?

• Seçmen sayısı
    137

Melike İlbilgi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Bir iş ve insan kaynakları sitesi tarafından yapılan 'Geçim derdi olmasa hangi işi yapardınız?' anketini haydi bizde yapalım. Ah şu geçim sıkıntısı olmasa, gönlümden geçen mesleği icra edebilseydim diyor musunuz? Kimler hayalindeki mesleği yapıyor, kimler işinden memnun değil bir nabız yoklayalım mı? Anket seçenekleri yeterli değilse yorumlarınızla renk katabilirsiniz.. :)

meslekler.jpg

Melih Coşar

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Valla şu anda kendi mesleğimi yapıyorum, ama durumum kötü olsaydı başka işleri yapardım. Durumu düzeltince yine mühendislik yapardım.

Gördüğünüz üzere çevre mühendisliği aslında bir lüks:)))

Noyan Temuçin

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
evinin içerisini laboratuvar olarak kullanan çılgın bir biyolog olmak isterdim hayali bir meslek sanırım helede türkiye için

Belgin Babar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
mühendislik bi lüks ama parası olmayan bi lüks:) eğer geçim derdim olmasa ya dansçı olmak isterdim yada bi çiçek dükkanım olsun isterdim değişik değişik buketler yapmak.. ahhh ahh...

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
Keşke kafam rahat olsaydıda ressam olsaydım :)

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Site Kurucusu
:) izlemez miyim. Güzelde resim yaparım ama paslanıyoruz..

Melike İlbilgi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Sanırım bende kelimelerle dans eden bir şair, yahut notalarla oynayan iyi bir kemancı olsam fena olmazdı. Cumartesileri çalışmak zorunda olmadığım, arada sırada izin alabileceğim şartlar için ise (ki bu sadece hayalperest bir düşünce); gönlümün mesleği 'çevre mühendisliği 'ni ömrümün sonuna kadar tutkuyla icra edebilirim.. ;)

Fatma Gül Es

Genel Yönetici
Genel Yönetici
aslında kendi işimi yapıyorum ben de ama çok eskilerden beridir köşeme çekilip içimden gelen herşeyi kağıda dökme yani yazar olma fikri dolanır dururdu kafamda, ki hala dolanıyor ve birgün mutlaka gerçekleştirmek istiyorumm :) ressam olanlara da özenirim ama bendeki bu yeteneksizlikle sanırım hayatım boyunca da sadece özenmekle kalırım ressam olmaya :D

Melike İlbilgi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
aslında kendi işimi yapıyorum ben de ama çok eskilerden beridir köşeme çekilip içimden gelen herşeyi kağıda dökme yani yazar olma fikri dolanır dururdu kafamda, ki hala dolanıyor ve birgün mutlaka gerçekleştirmek istiyorumm :) ressam olanlara da özenirim ama bendeki bu yeteneksizlikle sanırım hayatım boyunca da sadece özenmekle kalırım ressam olmaya :D
Fatoşum bırak işi gücü..! Al eline kağıdı kalemi, çıkalım senle dağlara..Sen yazarken içinden geçenleri, ben sana tatlı tatlı keman çalayım ;)

Göksel Kurtuluş

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
yardım kuruluşlarında çalışmak, ülkeyi, dünyayı gezip insanlara çevre ve bağlantılı konularda eğitimler vermek isterdim, sadece doğruları söylemek, patronların durumunu düşünmek zorunda kalmamak ne iyi olurdu...

Ercan Koca

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Şuan en büyük hayalim olan Amerika'da yaşayıp Ya rapper Ya da film yıldızı olmak isterdim :

Ameriko Vespuçi Amerikayı keşfetti. Yakında amerika da beni keşfedecek. Çok yakında:D:D

Fatma Gül Es

Genel Yönetici
Genel Yönetici

jackalcelep

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
eger meslegimi yapmıyor olsaydım calısmak istemez hep yatmak tatil yapmak isterdim :D

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Anketde neden diğer diye bir seçenek yok ki?

Ben tarihçi olmak isterdim.Tozlu arşivlerde öksüre tıksıra

Melike İlbilgi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Anketde neden diğer diye bir seçenek yok ki?

Ben tarihçi olmak isterdim.Tozlu arşivlerde öksüre tıksıra
Anketin hemen altındaki açıklamamda belirtmiştim. ''Anket seçenekleri yeterli değil ise yorumlarınızla renk katabilirsiniz..'' Zannediyorum okumadınız!

Melike İlbilgi

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Yorumlarınızla renk katasınız istedim bu yüzden 'diğer' seçeneğini eklemedim.. :p (Aslında aklıma gelmedi :) ) Olsaydı anket sonuçları daha gerçeğe yakın olurdu sanırım.

meriç4122

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
amatör olduğum fotoğrafçılıkta profesyonel olabilmek için koşuşturup dururken, blues bar işletmeyi de çoook isterdim... hayaldi, hayal kalacak..

Yukarı