• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Etkinlik “Geleceğin Kariyeri Gelişim Programı” Başvuruları Başladı!

4 Kasım 2021 - 17 Şubat 2022 tarihleri arasında düzenlenecek “Geleceğin Kariyeri Gelişim Programı” Başvuruları Başladı.

Son Başvuru Tarihi 30 Ekim!

14 Farklı Profesyonel Eğitim ve Uygulamalar ile Hibrit Bir Birey Olmak için İlk Adımın Exitcom Campus Olsun!

Program içerisinde yer alan eğitimler ile gelişiminize farklı bir bakış açısı katacak ve meslek hayatınızda şimdiden bir adım önde olacaksınız. Exitcom Campus projesi ile bu zamana kadar onlarca öğrencinin yoluna ışık tutuldu. Hadi! şimdi sende yolunu hibrit eğitim ve gelişim programı ile geleceğe taşı. Program hakkında detaylarımıza başvuru formumuz dan ulaşabilirsiniz.

Not: Katılım Belgesi Programı %75 oranla tamamlayan tüm katılımcılara verilecektir. Program ücretsiz olup tamamen online ortamda gerçekleştirilecektir.

Başvuru için:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2021-10-22 at 14.28.22.jpeg
    WhatsApp Image 2021-10-22 at 14.28.22.jpeg
    713.5 KB · Görüntüleme: 17