• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gerçekleri değiştiremiyorsak ne yapabiliriz?

Tarık Can

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Cançed Çevre Danışmanlık ve Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti.
MERHABALAR,
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
SİTESİNDE GEZERKEN BU YAZIYI GÖRDÜM. SİZİNLE DE PAYLAŞMAK İSTEDİM. KİTAP SEVERLERE VE KRİZDEN BUNALANLARA TAVSİYE EDİLEN BİR KİTAP :) AMA BEN OKUMADIM BENİ YARGILAMAYINIZ.:D:D:D

Merhaba Arkadaşlar,
Son zamanlarda sohbet konusu borç ve işsizlik olmaya başladı.
Evet, gerçekleri inkâr edemeyiz, küresel ekonomik gerileme var. Birçok insan işini kaybetti ve birçokları da kaybetmeye devam ediyor veya bu endişe ile yaşıyor. Televizyonlar dramları, problemleri, zorlukları paylaşıyor ve depresyonu gittikçe büyütüyor. Gürültüde boğulanların sayısı da epeyce fazla.
Gerçekleri değiştiremiyorsak ne yapabiliriz?
Peki, frekansımızı biraz değiştirirsek neler olabilir?
Gerçekler deneyimlere dönüşürken ileri adım atmak için zihnimize nefes aldırmış olur muyuz?

Depresyonu ile mutlu olanlara sözüm yok, daha iyisini arayanlar için bir kitap önerisi var:
Büyük Düşünmenin Büyüsü - Dr. David J. Schwartz .

Ve lütfen gülümsemeyi, rica etmeyi, teşekkür etmeyi hatırlayalım.

““Büyük insanlar dünyayı düşüncelerin yönettiğini görenlerdir.” EMERSON”

--
Bu bülten Evrim Koç grup yöneticisi tarafından "Bilisim Danışmanlık" grubu için yazıldı.

Gruba şuradan girebilirsiniz:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Alıntıdır...