• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Geri Kazanım ve Atık Yönetimi Konulu Video

pre_conception

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Kurumsal (:
Çevre Bilinci'ni artırmaya yönelik video, fotoğraf, karikatür vb. çalışmaları biriktiren ve paylaşmak isteyen arkadaşlara sesleniyorum..
* Atık Geri Kazanım
* Atıkların Kaynağında Ayrı Toplanması
* Çevre Bilinci
* Sürdürülebilirlik
* Atık Yağların Çevreyi Kirletmesinin Örnekleri

vb. konuları içerebilecek görselleri bizimle de paylaşabilir misiniz?

Bu seneki fuarda Sakarya Büyükşehir Belediyesinden Yücel İnce'nin sunumu ekte. Sunumda gerçekleştirdikleri çalışmalardan örnekler var. Kullandıkları afişler ve hazırladıkları çizgi film var.Çok yararlı olacağına inanıyorum.

çizgi filme burdan ulaşabilirsiniz

Ekli dosyalar

• rew fuarı Yucel_Ince.pdf
    1.3 MB · Görüntüleme: 314
Bu video benim de hoşuma gitmişti. Daha geniş kapsamlı bir atık yönetimi videosu arayışındayım. Paylaşımlarınız faydalı oldu TEŞEKKÜR EDERİM Ağaçlandırma ile ilgili karikatür yapan bir karikatüristimiz vardı, karikatürleri aklımda ama ismi aklıma gelmiyor... Dünya üzerinde yıldızlar altında mutsuz son kalmış ağaçlar.." gibi çizimleri vardı. Bilmem anlatabildim mi. Benim de bulduğum bir iki video burada;

Ödüllü kısa film vb. birşey bulan var mı?

bende de bikaç video var.. umarım işinize yarar..
çoğunu beğendim ama favorim "if you give up, they give up.."

.. eklemeye çalıştım ama boyut yüzünden hata oluştu. boyut sınırı nedir acaba bilen var mı?

bu siteye mi eklemeye çalıştınız ? Burada sınır 50 mb.. Alternatif olarak vimeo yada youtube gibi bir servise yükleyerek linki paylaşabilirsiniz..

evet, .rar dosyası haline getirdim 60 MB olarak yüklemeye çalıştım. tamam 5onin altına indirerek yuklemeyi denicem.

fatih bey 46 Mb civarı rar dosyası denedim ancak yine boyut nedeniyle hata oluştu dedi :( ..

tek tek deneyelim bi de :) üzgünüm daha önce sitenize video yuklemedim :)

devam..

Ekli dosyalar

• anlayabilene global warming.rar
    2.4 MB · Görüntüleme: 333
  • video.rar
    18.2 MB · Görüntüleme: 292
46 MB yine başaramadım :) o yüzden azaltarak deniyorum arkadaşlar.. belki bilinen videolar vardır içinde ama birilerinin işine yarayacağını düşünüyorum...

@Birgül Bakanoğlu

rica ederim.. bu siteye erişim yok aslında benim çalıştığım kurumdan; ancak bugun nedense açık :)

Ekli dosyalar

• video.rar
    16.2 MB · Görüntüleme: 197
  • video.rar
    12.7 MB · Görüntüleme: 183
  • YouTube - Geleceğimiz boşa akmasın.rar
    13.7 MB · Görüntüleme: 290
  • bisiklet_meerkats[1].rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 192
  • çöp hışırtı_leopard[1].rar
    3.4 MB · Görüntüleme: 239
  • denizde poşet_octopus[1].rar
    2.2 MB · Görüntüleme: 206
@Fatih Özcan

forum sitesi olarak görüldüğü için, talep etmiş olmama rağmen genel müdürlüğümüz erişime açmıyor :(

Ekli dosyalar

• Uğur Bey\'den.rar
    20.1 MB · Görüntüleme: 217
  • stand by_pug[1].rar
    3 MB · Görüntüleme: 146
  • su tüketimine dikkat.rar
    2.5 MB · Görüntüleme: 199
  • tassrflu ampul kullanımı.rar
    3 MB · Görüntüleme: 148