Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Geri kazanım

Konu, 'ARŞİV' kısmında Emre Gençer tarafından paylaşıldı.

 1. Emre Gençer

  Emre Gençer CMNet Üyesi

  Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar, bu konuyla ilgilenenlerden düşüncelerini ve tavsiyelerini öğrenmek istiyorum.Geri kazanım başlığı altında sadece plastik maddeler üzerine ufak çaplı bir işletme kurma düşüncem var.Bu işletmede plastik maddeler sadece ham maddeye dönüştürülüp gerekli olan yerlere gönderilecektir.Bu konuda sizler ne düşünüyorsunuz? Şimdiden teşekkürler...
   
  Emre Efe bunu beğendi.
 2. Emre bey bence çok güzel bir iş yaparsınız derim. Çünkü geri kazanım artık Türkiye'de bir numaralı konuma gelmiş durumda. Ama sadece plastikle sınırlandırmayın derim. Alabilirseniz diğer malzemeleride alın. İlk başta sıkıntılar olabilir ama sonrasında işler rayına oturuyor. Şimdiden size başarılar diliyorum Allah mahçup etmesin.
   
  Emre Efe bunu beğendi.
 3. Emre Gençer

  Emre Gençer CMNet Üyesi

  Olgaç bey tavsiyeleriniz için teşekkürler ama benim bilgi alanım plastik maddeler üzerine ve o bilgim de noksansız değil plastik veya diğer maddeler üzerine geri kazanımla ilgili tecrübeniz ya da bilginiz varsa beni de aydınlatmanızı isterim.Hem eksiklerim varsa tamamlamış olurum hem de bilgilerimin üzerine bilgi katmış olurum.
   
 4. Ben bilgilerimi paylaşırım benim de çok eksiğim var ve ben de sizin bilgilerinizden faydalanmak isterim kısmet olursa da alışverişte yapabiliriz. Yardımcı olmak isterim. ben de teşekkür ederim.
   
 5. Emre Gençer

  Emre Gençer CMNet Üyesi

  Bu hususta ikimizin de eksik ya da yanlış bilgileri tamamlayabilme fırsatı olabilir dilerseniz buradan yazarsınız ya da mail adresime mesaj atarsınız ben size geri dönüş yaparım gencer_323@hotmail.com
   
 6. Emre bey size mail attım.