Gfb başvuru formu okuma hatası

S.Gönenç Çalıcı

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
arkadaşlar,

Eksiksiz doldurduğum Geçici faaliyet belgesi başvurusunda şu gerekçe ile ek belge istenmişti.r

"Atıksu Deşarjı konusunda Geçici Faaliyet Belgesi müracaatı incelenmiş ancak Geçici Faaliyet Belgesi Başvuru Formu sisteme hatalı yüklenmiş olduğundan söz konusu başvuru formu açılıp okunamıyor söz konusu formun sisteme tekrar yüklenmesi gerekmektedir."

Gfb başvuru formunu göster dediğim zaman ise şu hata mesajı ile karşılaşıyorum.
hata.JPG

bu durumda başvuru formunu wordde doldurup tekrar ek belge olarak yüklüyorum. Böyle bir problem ile karşılaşan var mı? yoksa bu tür şeyler hep beni mi buluyor =)

Gülfem Polat

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
daha önce böyle bişey ile karşılaşmadım. ama şöyle bir durum var GFB başvuru formunu eksik doldurursanız zaen bir sonraki aşama olan belge yükleme kısmına geçilemiyor. sistemlerindeki hatayı düzeltsinler sonra reddetsinler bence GFB başvurularını.

Nurullah Özdemir

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
S.Gönenç Çalıcı Bey aynı hatayı bende alıyorum siz düzelttiniz mi acaba...

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Bende yaşadım aynı sorunu ancak düzelme olmadı, sadece ek belge talebinde bulunabilirler sizden Nurullah Bey... bağlı bulunduğunuz il çevredeki ilgili mühendisiniz ile irtibata geçmenizi öneririm.

Mahmut Cimşit

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
il çevre ile temasa geçiniz. benimde benzer sorununm vardı gfb başvuru formunda nace kodu görünmüyor diye red yazısı alıyordum. onay yazım geldiginde bir 1000 tl lik birde 500 tl lik dekont yüklememi istediler. bunun gibi sorunlar yaşanıyor sorumlu İl Çevre Müdürlüğü ile görüşmek gerek.

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
il çevre ile temasa geçiniz. benimde benzer sorununm vardı gfb başvuru formunda nace kodu görünmüyor diye red yazısı alıyordum. onay yazım geldiginde bir 1000 tl lik birde 500 tl lik dekont yüklememi istediler. bunun gibi sorunlar yaşanıyor sorumlu İl Çevre Müdürlüğü ile görüşmek gerek.
1000 tl ve 500 tl ne için yatırılan dekont Mahmut Bey? GFB için 650 tl sadece yatırılıyor.

Hilmi Katırcılar

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
zammı geldı 500 tl dıe bılıodm gfb basvurusu için 650 tl mı oldu? zeynep hanm

CMNet Okuru

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Evet 650 TL 2012 yılı fiyatı Hilmi Bey

Mahmut Cimşit

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
2011 için diyorum. GFB devrini kapatalı çok oldu.;)
2012 izin dönemi:harika:
herkese kolay gelsin nisan ayı için hazırlıklar yapılıyormuş. şimdiden söylemesi benden

cemba82

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
2011 için diyorum. GFB devrini kapatalı çok oldu.;)
2012 izin dönemi:harika:
herkese kolay gelsin nisan ayı için hazırlıklar yapılıyormuş. şimdiden söylemesi benden
Nisan ayı için hazırlık yapılıyormuş dediğiniz 1 Nisan 2012 tarihi mi ?

A. Halil Ünal

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
İzin başvuru sonuçlarında gecikmeler oluyor mu arkadaşlar ?

S.Gönenç Çalıcı

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar Geçici Faaliyet Başvurusunda şu şekilde bir hata ile karşılaşıyorum. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba? hata1.JPG

Birgül Bakanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
daha önce böyle bir hata ile karşılaştığımda elektronik imza için gerekli olan java sürümü yanlıştı. kontrol edin isterseniz.

S.Gönenç Çalıcı

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Teşekkürler. Kontrol edeyim. Üzerindeki hata mesajından çıkarttığım tesis bilgilerini çevre bilgi sisteminden getirirken problem yaşadığı yönünde kanı oluşturdu bende. Düzeltmeye çalışıyorum. olursa burada açıklarım.

WalkMan

Kayıtlı Kullanıcı
CMNet Üyesi
Arkadaşlar Geçici Faaliyet Başvurusunda şu şekilde bir hata ile karşılaşıyorum. Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı acaba? Eki Görüntüle 2219
Gönenç bey yanlış tahmin etmediysem Fax numarası girilmedi diye veriyor o hatayı. Faks numarasını kontrol eder misiniz ?

Yukarı Alt