• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Gfb başvurusu sırasında kordinatları güncelleme sorunu

F.Kansu

CMNet Üyesi
arkadşlar GFB başvurusu yaparken tesis kordinatlarını güncelle kaydet tıkladığımda .
ne bir katman nede bir harita geliyor bi bilgisi olan var mı arka.
yardımlarınıza ihtiyac vardır. :(

kordinat girşi yap diyorum . utm tıklıyınca ekdeki resim cıkıyor.

yardımlarınızı bekliyorum :( ...!!!!!!

Adsız.jpg

bazen internet tarayıcılarından kaynaklı olabiliyor. internet explorer 10 kullanıyorsanız onda dediğiniz gibi katmanlar çıkmıyor. ie9 veya chrome kullanırsanız sıkıntı olmayacaktır

F.Kansu

CMNet Üyesi
bazen internet tarayıcılarından kaynaklı olabiliyor. internet explorer 10 kullanıyorsanız onda dediğiniz gibi katmanlar çıkmıyor. ie9 veya chrome kullanırsanız sıkıntı olmayacaktır

teşekkürler şimdi hemen deniyorum[DOUBLEPOST=1363861221,1363860223][/DOUBLEPOST]

teşekkürler bilgilendirme için artık yapıyor. iyi çalışmalar :)