• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Gfb başvurusu yapamıyorummm!!!

Kayıt
5 Ekim 2010
Mesajlar
31
Beğeniler
2
#1
Arkadaşlar 2 gündür bi tesisi için gfb başvurusu yapmaya çalışıyorum gerekli belgeleri yüklüyorum fakat ilerleyemiyorum:( ilerle butonu çıkmıyo dolayısıyla başvuru yapamıyorum daha önce böyle bi durumla karşılaşan var mı ne yapmam lazım yardımlarınızı bekliyorum
 
Kayıt
15 Kasım 2010
Mesajlar
206
Beğeniler
97
Şehir
Körfez/KOCAELİ
#2
Cevap: Gfb başvurusu yapamıyorummm!!!

Konuyu ilgili bölümde acsanız yardım alam şansınız çoğalır..dikkat ederseniz ana sayfa da iş ilanları kısmında sizin konunuzda cıkmakta.!!
 

Sema Erata

CMNet Üyesi
Kayıt
8 Mart 2011
Mesajlar
40
Beğeniler
1
#6
Cevap: Gfb başvurusu yapamıyorummm!!!

Bende şuan bir tesisin GFB başvurusunu yapıyorum ve aşama sayısı 10 a çıkmış ve 8. aşamada D/R kodları die bir bölüm var ambalaj atığı toplama ayırma tesisi için R13 kodu uygunmudur?
Geri Kazanım İşlemleri
R13-----------------R1 ila R12 arasında belirtilen işlemlerden herhangi birine tabi tutuluncaya kadar atıkların depolanması (atığın üretildiği alan içinde geçici depolama, toplama hariç)
 

keops

CMNet Üyesi
Kayıt
19 Haziran 2009
Mesajlar
74
Beğeniler
15
#7
Cevap: Gfb başvurusu yapamıyorummm!!!

İzin denetim dairesi başkanlığı na telefon edin yardım merkezi sizinle ilgilenir Can Bey,Murat Bey veya Yalçın Bey ile görüşün sanırım sorununuz çözümlenir.