• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

GFB -Dekont

Sevinç

CMNet Üyesi
Arkadaşlar GFB kabul onayından sonra yatırılan ücretin dekontunu sisteme yüklememiz gerekiyor muydu?

Sevinç

CMNet Üyesi
Cevap: GFB -Dekont

ama yüklenecek yeri bulamıyorum. kendi sayfamdan bakıyorum kabul edildi diyor. yardımcı olabilirseniz sevinirim..

ücreti yatırdıktan sonra il çevrede sorumlu mühendis ile görüştüm ben, hemen yüklemem gerekli kısmı açtı ve yükledim.

mabel

CMNet Üyesi

gfb başvurusu yaptıktan sonra yani incelendikten sonra (yaklaşık 1 ay ) ek belge isteği olarak sisteme yüklememizi istediler.

başvurunuzu inceledikten sonra ek belge istekleri olarak istiyorlar. fatura blgi formu ve dekontu yüklemek gerekiyor..
ikisini zaten aynı yere yüklüyoruz.

Sevinç

CMNet Üyesi

demekki henüz müdürlükten bir istek gelmedi o yüzden görünmüyor.onlara da tekrar sorayım.. teşekkür ederim