• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gfb reddi için izlenecek adım ?

Sevim Kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
xx
Merhabalar Ek-1 deki tesisim için gfb basvurusun reddedilmiştir.. bundan sonrakı kısımda süre olarak tekrardan başvuru için kısıtlama var mıdır ?
neden red cevabının alındığı nasıl öğrenilebilir?

Merhabalar,
GFB reddinde tesis ek kapsamını hatalı ( daha doğrusu eksik ) belirttiğim söylenmiş. Tekrar düzenlemek istiyorum ancak açılmıyor. Çevre Kaanunundaki kapsamına ekleme nasıl yapabilirim?
Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar iyi günler.B enimde yaptığım gfb başvurusu reddedildi. Eklenecek dosyalar arasında tapu,msds var bunları ben sisteme nasıl yükleyeceğim. Bildiğim kadarıyla grb yapılırken 9 belge isteniyodu bizden ekstra belge mi istediler?

@kajmeran50
Eksik belgeler nedeniyle mi reddedildi? Eğer öyleyse tekrar başvuru yapmanız gerekiyor, başvuru aşamasında eksik bütün belgeleri sisteme yükleyebilirsiniz..

Evet Gül Hanım eksik belge ama gfb sayfasında yüklenilecek ortak belgeler belli zaten benden ekstradan msds ve tapu istediler ben o belgeleri nasıl yükleyebilirimki ?

Teşekkür ederim.

@kajmeran50
Şimdi anladım sorunuzu :) Ne var ne yok yükleyin :) isimleri belli olanları yükleyebilirsiniz öncelikle, daha sonra sizden istediklerini yükleyebilirsiniz ;) İsterseniz tapu ve MSDS lerin başına ön yazı da ekleyebilirsiniz, eksiklik yazısı nedeniyle yüklenmektedir gibi ;)