• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gfb süresi(acil!!!!)

Mahmut Cimşit

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MAKİNE İHTİSAS OSB
iyi günler Arkadaşlar
3 gün içinde gfb sürem doluyor (1 yıl) çevre izin sürecininde dekontu yükledim. biliyorsunuz diger bürokratik imzalar zaman alıyor. bu imzalar 28 ine kadr yetişmese iznim düşer mi . konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.

Eksik belgeleriniz çok değilse lisans başvurunuzu yapın. Müdürlük eksiklik bildirir ya da reddeder. İki durumda da en az 80 gün kazanırsınız bu arada da eksiklerinizi tamamlarsınız.

Her ilin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün görüşü yaklaşımı farklılık gösteriyor.
İl Müdürlüğü yetkililerinin insiyatifine kalmış.

@Yasemin Aslantürk
TAT firması olarak GFB işlemlerini başlattım.Başvuru formunda işletmenin iktisadi faaliyet alanını soruyor.(NACE kodu). bu kod kapasite raporunda yazıyor ama sisteme giriş yaparken,kodu direkt giremiyorum. Ana faaliyet alanı diye seçenekler çıkıyor. Seçeneklerden hangisini seçmem gerekiyor?? TAT a uygun olanı bulamadım bir türlü yardımcı olursanız sevinirim..

Arkadaşlar bakanlıktan bu imzaların geçmesi yeri geliyor 1 gün sürüyor. yeri geliyor. 1 ay sürüyor bildilim kadarıyle evrağım su an Can Beyde. dekont istedi ve sisteme yükledim. sonrasında Ahmet MALKOÇ'a gidecek ordan Nuri KUNT'a ondan sonrada Mustafa SATILMIŞA bu işlemlerden ötürü GFB sürem 27si mesait bitiminde tamamlanıyor( 1 yıl bitiyor) bu süre içinde sistemde bir sorun olması veya imzaların yetişememesi gibi durumlarda Gfb süresi dolarsa cezalık olunabilir mi acaba...

çok teşekkür ederim ama biliyosunuz ki iş yoğunluğu sebebiyle telefonlara cevap verecek durumda değiller galiba.
ama çok şükür hallettim.