• Sitemizde dosya yada bilgi temini amacıyla mail adresi paylaşımı yasaklanmıştır. Unutmayınız ki benzer problemle karşılaşan başka meslektaşlarımızda olabilir, şahsa özel bilgi alınması durumunda da forum amacından uzaklaşarak işlevselliğini yitirebilir. Mail adresi paylaşımı dolayısıyla yaptırıma uğrayabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

GFB ve İzinlisans Belgesi Alan Firmaların Güncel Listesi Hk.

Arkadaşlar;

Geçici Faaliyet Belgesi ve İzinlisans Belgesi Alan Firmaların Güncel Listesini aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Geçici Faaliyet Belgesi Alan Firmalar:
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

İzin Lisans Belgesi Alan Firmalar;
Linki görmek için izniniz yoktur Giriş yap veya kayıt ol.

İyi Çalışmalar dilerim.

Sedat bey önceki e izin sayfasında lisanslı ve gfb alan firmalara il üzerinden seçme imkanız oluyodu,Lakin şu an o butun kullanılmamaktadır.Bu konuda hızlandırma çalışmaları düşünülmektemidir acaba?

tehlikesiz atık toplama lisansına sahip firmaların güncel listesini nereden bulabilirim? bakır atıkları için muafiyet mevcut mu?

Arkadaşlar merhaba,
birşey soracağım. Benim izin lisqans almış bir geri dönüşüm tesisim var. Ancak şimdi atık kodu ekletmek istiyorum. yönetmelikte
(5) Çevre izin ve lisansı belgesi bulunan bir işletme, belgesi ekinde belirtilen ve tesisine kabul etmesi uygun bulunan atıklara ilave olarak çevre izin ve lisansı belgesi geçerlilik süresi içerisinde yılda bir defaya mahsus olmak üzere mevcut prosesinde bir değişiklik yapmasını gerektirmeyecek nitelikte olan atıkların eklenmesi talebinde bulunabilir. Sunulan iş akım şeması ve proses özetinde yapılacak değerlendirme sonucunda talebin uygun bulunması durumunda mevcut çevre izin ve lisansı belgesi geçerlilik süresi değişmemek kaydıyla belge yeniden düzenlenir.

yazmakta. Ancak ben bu şekilde bakanlığa başvuruduktan sonraki aşama nedir? online portalda atık kod değiişikliği bölümü var. Ordanmı yapacağım. Anlamadım bile varrmıı

Arkadaşlar merhaba,
birşey soracağım. Benim izin lisqans almış bir geri dönüşüm tesisim var. Ancak şimdi atık kodu ekletmek istiyorum. yönetmelikte
(5) Çevre izin ve lisansı belgesi bulunan bir işletme, belgesi ekinde belirtilen ve tesisine kabul etmesi uygun bulunan atıklara ilave olarak çevre izin ve lisansı belgesi geçerlilik süresi içerisinde yılda bir defaya mahsus olmak üzere mevcut prosesinde bir değişiklik yapmasını gerektirmeyecek nitelikte olan atıkların eklenmesi talebinde bulunabilir. Sunulan iş akım şeması ve proses özetinde yapılacak değerlendirme sonucunda talebin uygun bulunması durumunda mevcut çevre izin ve lisansı belgesi geçerlilik süresi değişmemek kaydıyla belge yeniden düzenlenir.

yazmakta. Ancak ben bu şekilde bakanlığa başvuruduktan sonraki aşama nedir? online portalda atık kod değiişikliği bölümü var. Ordanmı yapacağım. Anlamadım bile varrmıı
Merhaba, evet sistem üzerinden yapacaksınız, "atık kodu ekleme" sekmesini seçtiğinizde sizden istenilen evrakları göreceksiniz; proses özeti gibi.. Bakanlığın sayfasında atık kodu eklenmesine yönelik hazırlanacak proses özetinin formatı da mevcut. İyi çalışmalar