Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Gfb yardım. (buhar kazanı isıl güç)

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında krrsz tarafından paylaşıldı.

 1. krrsz

  krrsz CMNet Üyesi

  Merhaba; danışmanlık şirketinde yeni işe başladım. Danışmanlık yapacağım tesisler sistemde henüz üzerime atanmadı benden önceki çalışan üzerinden de düşmüş sistemdeki bilgilere ulaşamıyorum. Önceki çalışan un fabrikası için gfb başvurusunda bulunmuş eksiklikler nedeniyle alamamış.Çevre ve şehircilikten Fabrikayı arayıp buhar kazanının ısıl gücüyle ilgili makine mühendisinden yazı alınması gerektiğini ''söylemişler.'' Bu makine mühendisi herhangi biri olabilir mi? Yoksa uygunluk yazısı onayı için çevre şehircilikten mi gelecek?
   
 2. Melis Kara

  Melis Kara CMNet Üyesi

  @krrsz
  Merhaba,
  Firmanızın bu fabrika ile sistemde hala protokolü devam ediyorsa, danışman firma olarak sisteme giriş yaparak GFB Eksiklik Yazısına ulaşabilirsiniz. Bir protokolünüz yoksa bu bilgilere ulaşmanız mümkün değil.
  Bahsettiğiniz ısıl güç ile ilgili de söylemler üzerinden değil de bizzat İl Müdürlüğü'ne gidip dosyanız ile ilgilenen memur ile görüşmenizi tavsiye ederim.
   
 3. krrsz

  krrsz CMNet Üyesi

İlginizi Çekebilir

SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...