• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gfb yardım. (buhar kazanı isıl güç)

krrsz

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba; danışmanlık şirketinde yeni işe başladım. Danışmanlık yapacağım tesisler sistemde henüz üzerime atanmadı benden önceki çalışan üzerinden de düşmüş sistemdeki bilgilere ulaşamıyorum. Önceki çalışan un fabrikası için gfb başvurusunda bulunmuş eksiklikler nedeniyle alamamış.Çevre ve şehircilikten Fabrikayı arayıp buhar kazanının ısıl gücüyle ilgili makine mühendisinden yazı alınması gerektiğini ''söylemişler.'' Bu makine mühendisi herhangi biri olabilir mi? Yoksa uygunluk yazısı onayı için çevre şehircilikten mi gelecek?

@krrsz
Merhaba,
Firmanızın bu fabrika ile sistemde hala protokolü devam ediyorsa, danışman firma olarak sisteme giriş yaparak GFB Eksiklik Yazısına ulaşabilirsiniz. Bir protokolünüz yoksa bu bilgilere ulaşmanız mümkün değil.
Bahsettiğiniz ısıl güç ile ilgili de söylemler üzerinden değil de bizzat İl Müdürlüğü'ne gidip dosyanız ile ilgilenen memur ile görüşmenizi tavsiye ederim.