• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gfb yenileme işlemi

Levent Yavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar gfb iptali nedeni ile gfb yenileme işlemi yapıyorum.

Bu süre içerisinde uygunluk yazısınında yenilenmesi gerekmekte.

Önce uygunluk alındıktan sonramı gfb'nin cezalı ücretini yatıramalıyım yoksa ,

önce ücret mi yatırılmalı ,

öncesinin sonrasinin cok onemli oldugunu dusunmuyorum. önce uygunlugu alin, uygunlugu almanin akabinde de gfb ceza bedelini odeyin, zatena ayni anda sisteme yükleyeceksiniz.

uygunluk yazısı için başvurun ve ödemeyi de hazırlayın. Dekontu yükleyip, ardından yeni başvuru işleminizi başlatacaksınız.

Arkadaşlar bende GFB başvurusunda bulunacam fakat belge ekliyorum imzala kaydetten sonra mobil imza ile imzalıyorum tekrar belge yüklemeye geliyor, acaba sistemde bir hata var mı yoksa imzada mı bu aralar sistemi kullanan arkadaşlar var mı?

Uygunluk yazısına tekrar neden müracaat ediyorsunuz. Kapasiteniz mi prosesiniz mi değişti? Yoksa uygunluk yazısının tarihi mi çok eski.
İptal nedeniyle gfb başvurusunda izin harcı kadar olan ücreti yatırıp, onun dekontu ile birlikte gfb başvurusu yapıyorsunuz.

Sevinç hanım zaman zaman böyle şeyler oluyor. Daha sonra tekrar deneyin.

@Levent Yavuz
eger fiziki kosullarda bi degisiklik yoksa belki uygunlugu yenilemeniz gerekmeyebilir. çevre müdürlügüne bir danisin bence. belki yenilemeyin derler bosa ugrasmazsiniz.

@Sevinç çelik
Eger dosyanin boyutu yuksek degilse (illa 10 mb olmasina gerek yok bazen 8-9 mb da bile sorun olabiliyor) ve formata uygunsa sistemde, sikinti vardir.