• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

GIS for Environmental Decision-Making

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Ekli dosyayı görüntüle 11839
GIS for Environmental Decision-Making, 1st Edition
By Andrew A. Lovett, Katy Appleton

* Publisher: CRC
* Number Of Pages: 288
* Publication Date: 2007-11-19
* ISBN-10 / ASIN: 0849374235
* ISBN-13 / EAN: 9780849374234
* Binding: Hardcover
* Price: $104.95

Kitabın tamamını altaki linklerde indirebilirsiniz

Kod:
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

(Güncelle Tarihi : 14 Agustos 2009)

Kitaba rapor verilmiş link bozuk diye. ancak megaupload sahsen denedim indirilebiliyor. ben yine de alternatif bir link daha vereyim. oradan da indirebilirsiniz. Ama bir daha belirtmeliyim ki Fatih arkadasımın linki de çalışmaktadır.

Şifre: www.cevremuhendisleri.net

ikinci link için veirlen şifreyi yazmama rağmen açılmadı ne yapmak gerekir ki başka?

Hazel hanım alttaki kod kısmından şifreyi kopyalayıp yapıştırın bakalım yine sorun olusucak mı? ben denedim ama anlamadım durumu? olmadı, şifresiz yüklerim.

Kod:

@hazelcandan

yanlış yazarım diye kopyaladım da yaptım ama açamıyorum :( tamda ihtiyacım olan bir kitap ne zamandır arıyorum tekrar denicem umarım olur.

yok sorun internetteymiş sanırım bir ara indirirken bağlantı kopmuş :) sonunda açıldı