• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Google üzerinden girmeye çalışalım..

Murat Erdem

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar eminim çoğumuzun açılış sayfası google 'dır. Yada tarayıcımızda google tool bar yüklüdür. Google üzerinde cevremuhendisleri, çevre mühendisleri vs.. gibi kelimerde arattığınızda forumumuz alt sıralarda çıkmaktadır. Google Tıklama istatistiklerine göre çalışır...Yani önce ücretli üyeler gösterilir ücretli üye yoksa arattığınız kelimeler sonucunda hangi siteler fazla tıklanmışsa bir daha ki aratmada bu siteler öncelikli sıralanır. Sizden ricam eger siteye google üzerinde arama yaparak girersek. Sitemiz google da daha üst sıralarda çıkacak. Buda forumu bilmeyen yeni üyelerin forumumuza katılımını sağlayacaktır.

İYİ ÇALIŞMALAR...

Güzel bir noktaya değinmişsin Murat. Bende bu sırada diğer sitelerle link değişimi yaparak sitenin daha kolay bulunmasını sağlamaya çalışacağım. Dün 2. sayfada çıkabiliyorduk GOOGLE da bugün 1. sayfada çıkmaya başladık. Herkese teşekkür ediyorum.

Gerçekyen güzel bir açıklama olmuş :) daha önce kayıtlı adreslerden giriyordum şimdi söylediğiniz gibi gireceğim

Bende hep google üzerinden giriyorum demek ki iyi birşey yapıyormuşum:)) çevre mühendisleri yazınca çmo'dan sonra ikinci sıradayız:))

" Çevre Mühendisleri " Kelimesinde 3.sıradayız , bu sıralama sitenin yaşı ve google üzerinden arama kriterlerine göre yükselir yada düşer , google üzerinden ne kadar cok giriş yapılırsa sitenin degeri bir o kadar yükselir, ilginiz için teşekkürler.