• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Günaydın ve sohbet başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Amiiin, iyidir, eyvallah...
Biraz önce dayatma konusuna aşağıdakini yazmıştım, konular açılıp kapanıyor ne iştir azizim bari buraya yapıştırayım;)
"Huzur ve güven için, doğru ve güzeli seçin.
Doğruyu bulmak için;
Başa Hakk'ı gören göz, dile samimi söz, gövdeye de baş yakışır.
Akıl denen nimeti de baştaki beyin taşır. Peki başta beyin yok ise gövdenin taşıdığı yük ağırlaşır.
Ağır yükün kirleri!
Çevreye de bulaşır.. "

Aamin :) ne güzel bir karşılama bu böyle, tebessüm ettirdi :)

Allah razı olsun, size de Ahmet Bey, günaydın, hayırlı sabahlar, hayırlı bol kazançlar ve tabii ki tüm emek harcayanlara :)

@CMNet Okuru

Sabah sabah yaşadığım gereksiz gerginliğin üstüne ne de güzel geldi bu hoş dilekler..
Günaydınlar efendim herkese.. :) (Tabii mesajı yazmadan önce bir de saate baksam daha iyi olurmuş :) )

Tünaydın arkadaşlar :)
Türküm, doğruyum,
çalışkanım,
İlkem; küçüklerimi korumak,
büyüklerimi saymak,
yurdumu,milletimi özümden
çok sevmektir.
Ülküm; yükselmek, ileri
gitmektir.
Ey büyük Atatürk!
Açtığın yolda,
gösterdiğin hedefe
durmadan
yürüyeceğime ant
içerim.Varlığım,
Türk varlığına
armağan olsun.
Ne mutlu Türküm diyene!”
( Aklıma andımız geldi )
İlkokulda sabahları okula geldiğimizde sıraya geçer yüksek sesle söylerdik hey gidi günler :)

@ismail yıldırım
Günaydın demek için geç ama yeni gördüm. Tünaydın arkadaşlar.

Bademler dolmuş burada ne demek. Bilmediğimden soruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...