• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Günaydın ve sohbet başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@CMNet Okuru

Her kesime hitap etmeye çalışıyorum :D Optimistler haftasonuna az kaldı diye sevinirken, pesimistler "bu ne ya daha çok var hafta sonuna" diyebilecekler hiç bu taraklarda bezi olmayanda bir günaydın almış olacak :)

@CMNet Okuru

Ben tam böyle anlamıştım zaten :) Ama sabah sabah ''optimist'' ''pesimist'' diye teknik dille girersen anlaşamayız. Beni bezi olmayan hatta tarağıda olmayan sınıfa dahil et :)

@Fatih Özcan
Günaydın Fatih Bey,

Ben anlamadım ama uyanamadınız mı ne olmuş? :) uyanamadığınız için mi yazamadınız yoksa ben uyanamadığım için mi anlayamadım yazdığınızı onu da bilmiyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...