• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Gürültü ölçümlerinin hesaplanması

Mücahit Furkan Güven

Kayıtlı Kullanıcı
Gürültü ölçümlerini svan PC++ programının desteklediği bir cihaz yapıyorum ve cihaz çıktılarına da aynı programdan bakıyorum. Ortalamaları alıyor ama benim elimdeki programda darbesellik tonalite gibi hesaplamalar yok. Onları ben hesaplayıp değerlendiriyorum.Acaba ücretsiz sürüm olduğu için mi yok, yoksa bu hesaplamalar programda hiç mi yok. Bunların da dahil olduğu ücretli ücretsiz programlar var mı ? Bu programın pro üyeliğini kullanan var mı?