Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

hafriyat toprağı yönetimi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Meril San tarafından paylaşıldı.

 1. Meril San

  Meril San CMNet Üyesi

  merhabalar, maden ve taş ocakları işletmelerinde ortaya çıkan hafriyat atıkları ile ilgili nasıl bir bildirim yapmalıyım ve yönetimi, geri kazanımı konusunda bilgi verebilecek bu konuda çalışan bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba ? şimdiden çok teşekkürler..
   
 2. Yavuz Soysal

  Yavuz Soysal CMNet Üyesi

  İlgili mevzuat "Hafriyat Toprağı, İnşaat ve Yıkıntı Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği"ne başvurabilirsiniz. Yeterli bilgi yönetmelikte yok ancak yol gösterici olabilir.
   
 3. Rıdvan Gödel

  Rıdvan Gödel CMNet Üyesi

  Bildiğim kadarıyla çıkan hafriyat uygun rezerv sahada yönetmelik doğrutusunda en son kapatma esnasında kullanılmak üzere depolanması gereklidir.
   
 4. Kağan

  Kağan CMNet Üyesi

  Madencilik Faaliyetleri ile Bozulan Arazilerin Doğaya Yeniden Kazandırılması Yönetmeliği kapsamında iseniz, yönetmeliği incelemenizde fayda var.
   

İlginizi Çekebilir

20170309_115421.jpg
Arkadaşlar merhaba, tesise gelen karışık ambalaj atigini sisteme nasıl beyan etmemiz gerektiğini açıklıyor. İyi çalışmalar.
broşür 2.jpg
% 100 mısır koçanı granülünden üretim yapıyoruz. İlgilenen olursa 545-9431995 arayabilir. Odun talaşına kıyasla 7 kat daha emici. Kendi ağırlığının 7 katına kadar emme özelliğine sahip. İster...
SAM_0490.JPG
Merhaba, Çalıştığım yerde zımpara işinde kullandığımız flap disklerin atık kodları ve bertaraf/geri dönüşümü ile ilgili yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim. [ATTACH][ATTACH] Ayrıca...